23 Ekim 2017, Pazartesi 10:54

Meme Dikleştirme, Sıkılaştırma Göğüs, Meme Sarkması İçin Kesin Bitkisel Çözümler

Meme Dikleştirme, Sıkılaştırma Göğüs, Meme Sarkması İçin Kesin Bitkisel Çözümler

Kilo alıp verme, emzirme, yaşlanma ve doğum yapma gibi nedenlerden dolayı kadınların göğüslerinde zamanla sarkma meydana gelir. Bu makalemizde Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya, Pervin Bulgak ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından tarifi verilen göğüsleri sıkılaştıran, dikleştiren bitkisel, doğal yöntemlere yer verdik.

Sual: Emzirme döneminde sarkan göğüslerimin toparlanmasını sağlamak için ne yapabilirim?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (2 adet patatesi rendeleyip, 1 yumurtanın akıyla karıştırın. Bu karışımı bir tülbente koyup, iç çamaşırınızın içine yerleştirin. 5-6 saat bu şekilde kalın. Bu formülü haftada 3 kez uygulayın. 7-8 uygulamada göğüsleriniz dirilik kazanacaktır.)

Sual: Göğüslerim çok sarkık. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Estetik müdahale olmaksızın göğüslerimin dikleşmesini sağlamak istiyorum. Bana ne yapmamı önerirsiniz?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (Her gün iki adet hurma yiyin. Ayrıca bir tutam şerbetçi otu çiçeği, bir tutam melek otu ve bir tatlı kaşığı çemen tohumunu kaynatıp beş dakika demleyerek elde edeceğiniz karışımda size yardımcı olacaktır. Bu karışımdan her yemekten sonra bir bardak için. Ayrıca, göğüs kaslarınızı sporla çalıştırmalısınız.)

Sual: Göğüslerim sarktı bu duruma çok üzülüyorum. Estetik yaptırmak istemiyorum. Göğüslerimin toparlanması, dikleşmesi için evde uygulayabileceğim doğal bir tarif verir misiniz?

CEVAP

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu’nun cevabı: (1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı, 2 tatlı kaşığı incir çekirdeği yağı. Bu bitkisel yağları aktarlardan temin edebilirsiniz.Uygulaması çok basit malzemeleri belirtilen miktarda bir kasenin içinde iyice karıştırın. İyice karıştırmış olduğunuz bu kürü göğüslerinize sürününüz. İlk hafta sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayın 1 hafta sonra 3 ay boyunca günde 1 kere uygulayınız. Bu kürü kullanırken dikkat etmeniz gereken 3 ay düzenli olarak devamlı uygulamaktır. Düzenli olarak uyguladığınızda zamanla göğüslerinizin sıkılaştığını göreceksiniz.)

Sual: Göğüslerim çok sarkık. Bugüne kadar kullandığım hiçbir üründen yarar göremedim. Onları dikleştirmek için uygulayabileceğim bir formül var mı?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (Bir çorba kaşığı süt tozu, bir çay kaşığı toz polen ve bir yumurta sarısını alabildiği kadar sütle iyice karıştırın. Bu karışımı dekolte bölgenize ve göğüslerinize yayıp yaklaşık 20 dakika bekletin. Ardından da yıkanın. Etkili bir sonuç almak için bu formülü haftada en az iki kez uygulamanız gerekiyor. Bu özel karışımdan göğüslerinizin yanı sıra sarkan yanaklarınızı toparlamak için de yararlanabilirsiniz.)

Sual: Göğüslerimi dikleştirmek için evde uygulayabileceğim kolay ve pratik bir yöntem bildirir misiniz?

CEVAP

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya’nın cevabı: (Göğüslerinizi dikleştirmek için en etkili yöntemlerden biri şudur;

Not: Bu makalemiz 2 sayfadan oluşmaktadır. "Sonraki Sayfa" yazısına tıklayarak yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.