07 Ağustos 2022, Pazar 22:14

'Türkiye'de itaat etmek istemiyor ama Londra'da itaat etmeye hazır'

'Türkiye'de itaat etmek istemiyor ama Londra'da itaat etmeye hazır'

12. Kocaeli Kitap Fuarı'na katılan Okan Bayülgen z kuşağı ile ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu: ''Türkiye'de İtaat Etmek İstemiyor ama Londra'da İtaat Etmeye Hazır''

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 12. Kocaeli Kitap Fuarı'da oyuncu Okan Bayülgen katıldı. Bayülgen fuarda, son dönem gençler, olan z kuşağının geldiği son durum hakkında eleştirileriyle gündeme oturdu.

Kitap Fuarı'nın 'Yeni Nesil Mizah Söyleşisi' programı kapsamında konuk olarak gelen Okan Bayülgen, ''Çok etkileyici bir kitap fuarı yaşıyoruz. Herkesin izlenimi çok iyi. Yerde bile seyirci var, müthiş. Şarkı söylemeye gelmişim gibi.'' dedi.

'ELİMİZDE TELEFON GERİ ZEKALI GİBİ DOLAŞIYORUZ'

Okan Bayülgen gençlere yönelik söylemlerine devam etti:

''Gençlerle konuştuğumuzda çok fazla kitap okumadıklarını düşünüyorum ama sorduğumda okuduklarını söylüyorlar. Çok fazla isim biliyoruz çok fazla malumat, enformasyon var. Elimizde telefon geri zekalı gibi dolaşıyoruz. Çağımızın dünyasında kitap dinlemek de yer edindi. Kitap dinleme de üzerine düşünülmesi gereken bir şey. Kitap seslendiren biri olarak kitap dinleyen kişi ile arkadaş olmak istiyorum.''

BAYÜLGEN'İN Z KUŞAĞI TEPKİSİ

''Türkiye’de Z kuşağı, örneğin Londra'ya kapağı atmak istiyor. Londra’ya gitmesinin sebebi Türkiye’den memnun olmaması. Türkiye’de itaat etmek istemiyor ama Londra ya da başka bir yere giderse orada itaat etmeye hazır."

Etiketler : okan bayülgen

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT