Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
18-09-2023 23:27 | Güncelleme : 20-09-2023 09:57

10 saniyeniz var… Evlerin arasında gizlenmiş kediyi yalnızca 10 kişiden 2 kişi bulabiliyor!

Google News

Zekasına güvenenler için yeni bir optik illüzyon ile karşınızdayız. Hedef binaların arkasına gizlenmiş kediyi bulmak, süre 10 saniye. Dikkatlice bakın, sizce kedi nerede?

Evlerin arasındaki kediyi yalnızca 10 kişiden 2 kişi bulabiliyor
Evlerin arasındaki kediyi yalnızca 10 kişiden 2 kişi bulabiliyor

Bu optik illüzyon testte resimde binaların ardında bir kedi gizli! Bu kediyi her 10 kişiden 2’si bulabiliyor. Zorluğu artıran kısım sürenin çok kısa olması. Testi 10 saniyede ancak dahiler ve dikkati çok yüksek olanlar çözüyor. Kendinize güvenenler için buyurun, kedi sizce nerede?

BİNALARIN ARKASINDAKİ KEDİ NEREDE?

Bu illüzyon testte Avrupa tarzı çok sayıda binanın birbirine yakın olduğu görülüyor, bu binaların arkasında bir kedi gizlenmiş. Görevimiz evlerin arasında gizlenmiş olan kediyi bulmak! Hazırsanız başlıyoruz!

Yapmanız gereken resme yaklaşmak, konsantre olmak ve dikkatlice bakıp tek bakışta kediyi bulmak.

BİNALARIN ARKASINDA GİZLENMİŞ KEDİYİ BULMAK SON ANLAR

Biliyoruz gözleriniz fıldır fıldır kediyi arıyor. Size hak veriyoruz kolay bir test değil, evler birbirine çok yakın ve çok benziyor. Son kez daha bakın bulamazsanız üzülmeyin! Zeka bulmacasının cevabı aşağıda verdik.

İŞTE KEDİNİN GİZLENDİĞİ YER!

10 saniye ve daha kısa sürede kediyi bulanları tebrik ederiz. İlk başta oldukça kolay görünse de, bir sürü birbirine benzeyen evin arkasında gizlenmiş kediyi bulmak aslında hiç de kolay değil. Bu tip optik illüzyonlarda amaç zaten tam da bu beynimizi kandırıp, göz yanılması yapmak ve beyni çalıştırmak. İşaretli yerden kediyi görebilirsiniz.

İllüzyon testinde kediyi bulanları tebrik ediyoruz. Daha fazla eğlence için aşağıdaki linklerdeki illüzyonlarımıza göz atabilirsiniz.

Kaynak : Hindustantimes.com
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.