2023-02-05 16:13:51 | Son Güncelleme : 2023-02-05 16:25:16

24 yaşında evinde ölü bulunan sosyetik isim Leyla Çiftkurt'un ölüm nedeni belli oldu

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Aslı Çetiner ile iş insanı Tahsin Çiftkurt'un İngiltere'de okuyan kızları Leyla Çiftkurt, Londra'daki evinde ölü bulunmuştu. Genç kızın ölüm sebebi belli oldu.

24 yaşında evinde ölü bulunan sosyetik isim Leyla Çiftkurt'un ölüm nedeni belli oldu

Cemiyet hayatı 24 yaşında hayatını kaybeden Leyla Çiftkurt'un ölümüyle yasa boğuldu. Aslı Çetiner'in, iş adamı Tahsin Çiftkurt'tan olan kızı Leyla Çiftkurt, üniversite okumak için gittiği İngiltere'deki evinde ölü bulunmuştu. Vefatıyla ilgili belirsizlik devam ederken, genç kızın annesi Aslı Çetiner ve babası Tahsin Çiftkurt kahreden haber sonrası soluğu kızlarının evinde aldı. Gelen bilgilere göre Leyla'nın ölümüyle sarsılan diğer aile üyeleri de İngiltere'ye koştu.

ÖLÜM NEDENİ BELLİ OLDU

İngiliz polisinin aileye verdiği bilgiye göre; Leyla Çiftkurt'un ölüm sebebi ani kalp durması olarak belirlendi fakat Leyla Çiftkurt'un kalp durmasının sebebi bir hastalık sebebiyle mi yoksa tetikleyici başka bir durum mu henüz saptanamadı. Genç kızın ölümüyle ilgili, net bilgiye dün yapılan otopsi sonucunun açıklanması sonrası ulaşılacak.

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.