07 Temmuz 2022, Perşembe 12:54

78 yaşındaki Nebahat Çehre'nin gün batımı pozu...

78 yaşındaki Nebahat Çehre'nin gün batımı pozu...

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu son paylaşımıyla tarzını konuşturdu.

Aşkı Memnu dizisindeki performansından sonra gündemden düşmeyen tecrübeli oyuncu 78 yaşındaki Nebahat Çehre yine gündeme oturdu. Yıllara meydan okuyan güzelliği ve farklı giyim tarzıyla sık sık gündeme geliyordu. Tatil için yazlık beldeye giden ve burada romantik fotoğraflar yayınlayan Nebahat Çehre bir kez daha gündeme geldi.

'Haziran Gecesi', 'Muhteşem Yüzyıl' ve 'Aşkı Memnu' gizi çok izlenen projelerde yer alan Nebahat Çehre, bir süredir ekranlardan uzak kalmayı tercih ediyordu ancak bu kuralını 'Yuvamdaki Düşman' dizisiyle bozan Çehre, ilk kez 6 bölümde ekranlara veda eden bir yapımda rol almıştı. Bu diziden sonra uzun bir dinlenme sürecine giren Çehre geçtiğimiz günlerde Etiler'de görüntülenerek muhabirlerle sohbet etmişti.

''SALON KADINI ROLLERİNE DİRENİYORUM''

''Ben başlamış hiçbir diziye dahil olmam. Bugüne kadar çekmiş olduğum karakterlerin dışına çıkmak istedim, o yüzden direniyorum. Bakalım daha ne kadar direneceğim? Oyuncunun değişik karakterler oynaması lazım. Salon kadını, süslü, şık giyinen karakterler oynadım. Böyle bir karakter olabilir ama karakterde değişik bir şey olması lazım. Bir doktor olabilir, savcı olabilir, hakim olabilir.'' demişti.

78 yaşındaki ünlü oyuncu sosyal medyayı da aktif olarak kullanan ünlülerden biri. Nebahat Çehre son paylaşımı ile binlerce beğeni aldı.

Etiketler : nebahat çehre

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT