12 Ağustos 2022, Cuma 08:28

Açelya Akkoyun'un 17 yıl paylaşımı gündem oldu!

Açelya Akkoyun'un 17 yıl paylaşımı gündem oldu!

49 yaşındaki ünlü oyuncu Açelya Akkoyun, 2006 yılında nikah masasına oturduğu iş adamı Enis Cergel ile evliliklerinin 16. yılını bitirdiklerini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

'Doksanlar', 'Böyle mi Olacaktı', 'İki Arada' gibi dizilerde rol alan ve kendisine hayran bırakan 49 yaşındaki ünlü oyuncu Açelya Akkoyun, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla gündem oldu. İş adamı Enis Cergel ile 2006 yılında hayatını birleştiren ünlü oyuncu, evliliklerinde 16. yılı geride bıraktıklarını duyurdu. Evliliklerinde 17. yıla giren Açelya Akkoyun sosyal medya üzerinden bir video yayınlayarak evlilik yıldönümlerini kutladı.

Evliliklerini gözlerden uzak yaşana çiftin 2009 yılında dünyaya gelen Alya Deniz ismini verdikleri bir de kızları var. Alya Deniz zaman zaman bazı yapımlarda oyuncu olarak rol alıyor. 

''Bugün ikinci doğum günüm 5 Temmuz... 16 yılı bitirdik evlilikte, tanışma 18 yıl... Daha nice yıllara benim güzel gönüllüm, güzel kalplim... Çevresine, kendisine daha ne katarım diye her gün kalbi çarpan sevgilim, eşim, dostum, arkadaşım... Canım kızımın canım babası, canımız... Nice yıllarımız olsun, hep beraber... 'Siz'i çok seviyorum... 'Biz'i çok seviyorum...'' 

Etiketler : açelya akkoyun açelya akkoyun eşi açelya akkoyun kızı

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT