13 Ağustos 2022, Cumartesi 09:05

Acun Ilıcalı: 'Namusumuza dil uzatanı affetmem'

Acun Ilıcalı: 'Namusumuza dil uzatanı affetmem'

Survivor Türkiye yarışmasında finale bir hafta kala elenen Batuhan Karacakaya'nın sosyal medyada yaptığı paylaşıma Acun Ilıcalı'dan tokat gibi yanıt geldi.

Survivor Türkiye 2022 dün gece bitti ancak yankıları hala bitmedi. Geçtiğimiz günlerde finale çok az kala yarışmadan elenen Batuhan Karacakaya'nın 'Benim de bir mektubum olacak. Bekleyin...' yazdığı paylaşımının ardından annesi Gülhayat Karacakaya da sert ifadeler kullanarak bir mesaj yayınladı.

 

GÜLHAYAT KARACAKAYA: OĞLUMUN HAKKINI YİYENLER HAKLARINDA BOĞULSUN

Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya sosyal medya hesabından yaptığı ''Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. Oğlumun yine hakkı yenecek dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri. Hayatımın sonuna kadar canım çok yanacak.'' açıklamasıyla herkesi şaşkına çevirdi.

Bunun üzerine Acun Ilıcalı final akşamı canlı yayında bir açıklama yaparak kendisine yöneltilen eleştiri oklarına cevap verdi.

ACUN ILICALI: OĞLU ŞAMPİYON OLMADIĞI ZAMAN İHALE BİZE KALIYOR

''Bizi genelde anneler, abiler, kardeşler protesto eder. Bizim asıl maalesef karşı tarafta olan, anlamsız duygular besleyen yarışmacıların yakınları oluyor. Yarışmacıları bütün Türkiye'ye tanıtmamız onların güzel kalplerini Türkiye ile buluşturmamız onlar için bir şey ifade etmiyor. Onlar çocukları yarışmayı kazanmadıkları zaman bize düşman oluyorlar. Sevgili Batuhan'ın da annesi sağ olsun bizi tebrik etmiş bugün teşekkür etmiş bize. Buradan Gülhayat hanıma da selamlar. Oğlu şampiyon olmadığı zaman biz suçlu oluyoruz. Oğlu kazanamadığı zaman prodüksiyon suçlu, panorama suçlu. Bütün ihale de bize kalıyor." diyen Acun Ilıcalı sözlerine devam etti:

''Herhalde şunu hiç düşünmüyor ki bizim kimden ne çıkarımız olabilir? Biz Batuhan'ı seviyoruz, Batuhan ile hiçbir problemimiz olmadı. Fakat anneler, babalar onlar evlatları için daha hassas davranıyorlar. Geçen sene Aleyna'nın annesi bayağı aktifti. Bu sene de Batuhan'ın annesi finali güzel yaptı. Bu akşam ekstraya katılacağım. Hanımefendi ile ilgili de bazı şeyler söyleyeceğim şuanda finali bozmak istemiyorum. Gerekli cevabı da ekstrada vereceğim kendisine. Bizi suçlamak, çamur atmak bunlar üzücü, bir anneye yakışmayan şeyler. Bir insanın evladı şampiyon olmadı diye organizasyonu karalaması bana çok doğru gelmiyor."

''NAMUSUMUZA DİL UZATANI AFFETMEM!''

Ardından bu sabah katıldığı Survivor Panaroma programında Batuhan Karacakaya ile ilgili şu sert sözlere yer verdi:

''Nisa Batuhan'dan 3 kat fazla oy aldı. Batuhan'ın hakkı yenmedi sağ olsun annesi hakkımız yendi vs dedi ya senin ne hakkın yenmiş nerede oy nerede? Annesine sevgiler yine de ama Nisa'nın oyu 3 katı. Kim oğlunun hakkını yemiş? Batuhan sen çıktığın her oylamada elenmişsin. Elendiğinde de Ayşe iki katıydı. Kendisini severim ancak bu kadar hırs yapan arkadaşımız aslında hatayı nerede arıyorsa hırs yapmasında. Noter var. Her oylamada elenmişsin hakkım yendi demişsin. Buradaki konu şu; emeğimizi töhmet altında bırakmasına izin vermem. Daha önce böyle saçma iddialar eden bir kadını da dava ettim çatır çatır da kazandım. Namusumuza dil uzatanı affetmem. Bu kadar kişinin emeğini dil uzatılmasına izin vermem.'' 

''Ayrıca Batuhan'ın bir mektubu varmış, mektubunu bekliyorum. Benim de verilecek cevabım elbette olacak!' ifadelerini kullandı.

 

Etiketler : acun ılıcalı batuhan acun ılıcalı batuhan karacakaya survivor türkiye

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT