Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
06-12-2022 16:07 | Güncelleme : 06-12-2022 16:20

Aleyna Tilki'nin annesi gelin oldu

Google News

Şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şaşkına çevirdi. Ünlü anne gelin oldu.

Aleyna Tilki'nin annesi gelin oldu

Kızı Aleyna Tilki kadar ünlü Havva Öztel, sosyal medya paylaşımları ve söylemleriyle sık sık adından söz ettiriyor. Son olarak sosyal medya hesabından yaptığı gelinlikli paylaşımla takipçilerini şaşırtmayı başardı.

Kızlarına düşkün olduğunu ve Aleyna Tilki'nin en büyük destekçisi olduğunu her seferinde dile getiren anne Havva Öztel, son paylaşımıyla herkesi heyecanlandırdı.

Aleyna Tilki'nin annesi gelin oldu

GELİNLİK GİYDİ

Fotoşop yaptığı iddia edilen fotoğrafta 43 yaşındaki Havva Öztel'in gelinlik olması dikkati çekti. Fotoğrafın altına yazdığı ''Çok Yakında'' notuyla hayranlarına bir sürpriz hazırladığı anlaşıldı. Kızlarından önce evlendiğini düşünen hayranları binlerce şaşkınlık mesajı yazdı.

Aleyna Tilki'nin annesi gelin oldu

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000'de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın kızı olarak Konya'da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016'da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman'ın "Cevapsız Çınlama" adlı parçasında vokal olarak yer aldı. Parçanın YouTube'da yayınlanan klibi 2016'da Türkiye'de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 480 milyondan fazla izlendi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi'nde 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017'de ilk solo parçası "Sen Olsan Bari"yi yayımladı ve Türkiye'de aynı listede 1 numara oldu.

Çıkışının ilk aylarında içkili mekânlarda sahne alması, reşit olmadığı gerekçesiyle toplumun bir kesiminin tepkisini çekti. Kasım 2016'da Diyarbakır'daki bir konseri sırasında mekâna iki el yapımı ses bombası atıldı.

5 Haziran 2019'da Tilki, Emrah Karaduman ile Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları albümünde yer alan "Yalnız Çiçek" şarkısını klibi ile yayınladı. Şarkı video klip izlenme ölçüm platformunda 24 saatte en fazla izlenen klip kategorisinde üçüncü sırada yer aldı.

2019 yılında Tilki’nin Cornetto için hazırladığı yaz şarkısı "Nasılsın Aşkta” klibi YouTube’da 8 Mayıs 2019 gününde dünya genelinde en çok izlenen video oldu.

Tilki, Mayıs 2019'da dünyanın en büyük müzik şirketlerinden Warner Music Group ile anlaşma imzaladı ve sonrasında Tilki'nin şirketle bir İngilizce albüm ve 4 parça yapacağını açıklandı. Bu onu bu şirketle çalışan ilk Türk şarkıcı yaptı.

2020 yılında Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de bir dizi'de oynamak için anlaştı. 2021 yılında başlayan İşte Bu Benim Masalım dizisinde başrolleri Cemal Can Canseven ile paylaşmaktadır.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.