2023-03-22 12:58:13 | Son Güncelleme : 2023-03-22 13:30:31

Alişan Buse Varol'un doğum gününü kutladı: Hediyeyi sır gibi sakladı

Ünlü sanatçı Alişan, eşi Buse Varol'a yeni yaşı için dostlarıyla birlikte sürpriz bir doğum günü hazırladı. Çiftin bu mutlu gününde yanında bulunanlar arasında ünlü isimler de vardı. Alişan'ın 33 yaşına giren eşi Buse Varol'a aldığı hediyeyi sır gibi saklaması dikkatlerden kaçmadı.

Alişan Buse Varol'un doğum gününü kutladı: Hediyeyi sır gibi sakladı

Oyuncu Buse Varol, Alişan ile Dostlar Mahallesi dizisinde birlikte rol alarak tanışmış ve ikili 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Daha sonra iki çocukları olan çift, bir dönem ayrılığın eşiğine gelmişti. Kötü günleri geride bırakan ikiliden Buse Varol dün akşam sevdikleri ve eşi Alişan ile doğum gününü kutladı.

EVLİLİKTE KRİZ ATLATTILAR

Alişan erkek kardeşi Serkan Tektaş'ın ölümüyle sarsılmış daha sonra ailesinin ayakta kalması için çaba sarf etse de zorlandığı günler olmuştu. Bu günlerden birinde kızının doğum gününü kutlamak isteyen Buse Varol'a lüks bir oteli tutan ancak doğum gününe gitmeyen Alişan, Alişan'ın annesi ve yeğenleri Buse Varol ile karşı karşıya gelmişti.

Aynı akşam Alişan'ın annesinin evinde de bir kutlama yapılmış ancak bu kez de Buse Varol bu kutlamaya davet edilmemişti. Bunun üzerine ipler iyice gerildi. Bir magazin programına katılan Buse Varol, neden böyle davranıldığını bilmediğini ancak kayınvalidesinin kendisini davet etmediğini söylemişti. Varol'un bu açıklamalarından sonra magazin gündemine boşanacakları iddiaları düşmeye başladı. 

Daha sonra Alişan yaptığı açıklamada; "Bizi bize bırakın, biz hallederiz" dedi ve sessizliğe gömüldü. Günler sonra bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü çift, aralarının düzeldiğini bu görüntüyle sevenlerine duyurmuş oldu.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Aradan aylar geçti ve Buse Varol dün gece eşi Alişan'ın yakın arkadaşının mekanında doğum gününü kutladı. Doğum gününde kız arkadaşları da katılan Varol, pastasını eşi Alişan ile kesti.

HEDİYEYİ SIR GİBİ SAKLADI

Diğer taraftan Alişan'ın eşi Buse Varol'a ne hediye aldığı merak edildi ancak ünlü çift, hediyeyi sır gibi sakladı. Alişan'ın Buse Varol'a doğum günü nedeniyle pırlanta kaplı bir kolye aldığı iddia edildi.

Mavi Kadın