21 Ekim 2021, Perşembe 21:12

Arifoğlu Kaç Kirpik Bakım Yağı Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır

Arifoğlu Kaç Kirpik Bakım Yağı Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır

 Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı kirpik bakım ürünlerinin arasında en sık tercih edilen bitkisel bakım yağlarından biridir. Kirpikler ve kaşlar doğuştan seyrek olabilir yahut hormonsal değişimler, çeşitli hastalıklardan veya yaşa bağlı olarak kaş ve kirpiklerde dökülmeler meydana gelebilir. Arifoğlu kaş kirpik yağı içerisindeki E vitamini ve organik argan yağı içeriğiyle kaş ve kirpiklerin uzamasını teşvik eder, yeni kıl köklerinin oluşmasını destekler ve dökülmeyi durdurur.

Arifoğlu Kaç Kirpik Bakım Yağı Serumu Ne işe Yarıyor?

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı düzenli kullanımda kaş ve kirpiğin ihtiyacı olan tüm vitamin ve besin ihtiyacını karşılar.

 Kaş ve kirpik köklerinin güçlenmesini sağlar.

Seyrek ve cansız kaşları gürleştirir ve yeni kıl kökü oluşumunu destekler.

Aynı zamanda kısa kirpikleri uzatır böylece düz kirpikler hem kıvrımlı hem de uzun olacaktır.

Kaş ve kirpiklerin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağını düzenli kullanmak son derece önemlidir. Kaş ve kirpiklerin ne kadar süre içerisinde gürleşeceği kişinin metabolizma hızına göre değişiklik gösterecektir.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı nasıl kullanılır?

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı kutusunun içinde iki adet fırça mevcuttur. Bu fırçaların biri kaşa sürmek için diğer ise kirpiğe sürmek içindir. Temiz kaş ve kirpiklerin kök kısımlarına kendi özel fırçaları yardımıyla sürülür.

Her gün düzenli bir şekilde sabah ve akşam sürülmelidir. Kaş ve kirpik yağını sürerken, gözün içine temas ettirmemeye özen göstermelidir. Aksi taktirde yanmasına yol açabilir ve hemen yıkanmalıdır.

 Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

Arifoğlu kaş kirpik yağını 2 haftadır düzenli bir şekilde kullanıyorum. Hem kaşlarım hem de kirpiklerim uzadı. Aynı zamanda seyrekleşen kaşımın araları şimdiden doldu bile. Herkese tavsiye ederim.

Arifoğlu kaş kirpik yağını birkaç kez kullandım. Ancak 4. kullanışımda kirpiklerim dökülmeye başladı. Ne yazık ki ben memnun kalmadı.

 Arifoğlu kaş kirpik bakım yağ ile kaşlarımın seyrekleşmesi yüzünden tanıştım. Uzun zamandır sabah ve akşam düzenli bir şekilde hem kirpiklerime hem de kaşlarıma kullandım. Kaşlarımın dökülen yerlerinden yeniden kıl gelmeye ve kaşlarım kalınlaşmaya başladı. Fiyatı da gayet uygun olan bu yağı herkese tavsiye ederim.

Arifoğlu kaş kirpik yağını bir süredir kullanıyordum ancak hiç memnun kalmadım. Aksine olan kaşımı da ve kirpiğimi de resmen döktü.

Bende kaş kirpik yağını uzun zamandır memnuniyetle kullanıyorum. Hem sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlıyor hem de seyrek yerlerini dolduruyor. İstenilen sonuca ulaşmak için biraz sabır ve düzenli kullanım şart gerçekten.

Arifoğlu kaş kirpik yağı bende hiç işe yaramadı. Kirpiğime sürdüğümde gözümü yakıyor, kaşıma sürdüğümde elime tel tel kaş geliyor resmen. Umutla aldığım ürünü, hüsranla bırakmak zorunda kaldım.

Arifoğlu kaş kirpik yağı gerçekten harika bir ürün. Düzenli kullanım sonucunda kirpiklerim uzamaya ve boş yerlerinden yeniden kıl çıkmaya başladı. Aynı zamanda alt kirpiklerim bile uzadı, çok mutluyum. Herkese de tavsiye ederim.

Yaklaşık 2 haftadır Arifoğlu kaş kirpik bakım yağını düzeni bir şekilde kullanıyorum. Kirpiklerimde ki uzama şimdiden bile fark ediliyor. Normalde alt kirpiklerim uzamaz diye düşünürken, onlar bile uzadı. Bir keresinde gözüme kaçırmıştım yağı, biraz yakmıştı. Onun haricinde alın, ve kesinlikle aldırın derim.

Arifoğlu kaş kirpik yağını kaş çıkarsın diye aldım, aksine döktü. Şuan 3. Kez kullanıyorum ve yine sürdüğümde döküldü. Ben şahsen memnun kalmadım.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT