2021-09-10 04:40:34 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:31

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Kullananların Yorumları Önerileri

Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağı; kaş ve kirpik köklerini besleyerek güçlendirir.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Kullananların Yorumları Önerileri

Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağı; kaş ve kirpik köklerini besleyerek güçlendirir. Kaş ve kirpiklerin güçlenerek uzamasını ve hatta yeni kıl köklerinin oluşmasını sağlar. Çeşitli sebeplerden ötürü dökülen, seyrekleşen kaş ve kirpikler için özel olarak tasarlanmıştır. Arifoğlu kaş ve kirpik bakım serumu içerisinde E vitamini ve Organik Argan yağı bulunur. Zengin içeriğe sahip olan Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağı, ambalajının içerisinde bulunan özel fırçası ilse kaş ve kirpiklere uygulanır. Kaş ve kirpikler üzerinde olumlu etki görebilmek için Arifoğlu kaş ve kirpik bakım serumunun düzenli olarak birkaç ay kullanılması şarttır.

Arifoğul Kaş ve Kirpik Serumu Kullananların Görüşleri Nelerdir?

Arkadaşlar ben sarışın biriyim. Kaşlarım ve kirpiklerim de sarıya dönük renkteler. Aynı zamanda kirpiklerim oldukça azdı. Arifoğlu kaş-kirpik bakım yağını kullandıktan sonra kirpiklerim müthiş derecede uzadı. Sarışın olmama rağmen uzaktan bile kirpiklerimin uzadığı belli oluyor. Kirpiklerim uzamakla kalmadı, eskisine nazaran daha da gürleşti.

Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağı, kaş ve kirpik için tasarlanmış bir ürün olmasına rağmen kirpiklerime sürdüğümde gözlerimin yanmasına yol açtı. Hatta gözlerimi öyle bir yaktı ki dakikalarca gözümü açamadım.

Kaşlarımın belli bölgeleri döküldü ve tekrardan çıkmıyordu. Kaşlarım için yaklaşık 40 gündür Arifoğlu kaş-kirpik serumu kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan iki üç hafta sonra etkisini göremeye başladım. Kaşlarım çıkmaya başladı, küçük küçük kıl kökleri görünmeye başladı. Arifoğlu kirpik serumu ise, kirpiklerimin uzamasına ve çoğalmasına vesile oldu. Arifoğlu kaş-kirpik bakım yağını herkese öneririm.

Kirpiklerim normal uzunlukta olmasına rağmen daha da uzamasını istiyordum. Bu nedenle Arifoğlu kirpik serumunu kullandım. Kirpiklerim çok daha fazla uzamasını sağladı, ancak gürleştirme konusunda bir etki sağladığını söyleyemem. Kirpiklerim için yaklaşık 2 ay kullandım ve sonuç gerçekten beni çok mutlu etti. Artık çok daha uzun kirpiklere sahibim, Arifoğlu kirpik yağını herkese öneririm.

Arifoğlu kaş ve kirpik bakım yağını kullandım. Kullanmaya başladıktan sonra yaklaşık iki hafta ardından etkisini görmeye başladım. Kaşlarımda olan boşlukların kapanmasını sağladığı gibi kaş dökülmesi probleminin de önüne geçti. Zamanla kaşlarım uzamaya başladı, ama tabii sabır gerektiren bir ürün. Öyle hemen ilk günden kaş ve kirpiğin uzamasını sağlamıyor. Biraz sabredin, zaten ikinci haftadan sonra olumlu etkilerini görmeye başlıyorsunuz.

Arifoğlu kirpik yağını kullandıktan sonra pişman oldum. Daha doğrusu henüz ilk kullanımda kirpik diplerinde kırmızı şişlikler oluşmasına yol açtı.

Arifoğlu kaş- kirpik serumunu kullandım. Kullandığım dönemde, kirpiklerimde hafif kaşıntıya yol açtı. Arifoğlu kaş-kirpik serumu bitkisel içerikli bir ürün olduğundan, hafif yanma yapması gayet doğal zaten. Ben kirpiklerimin diplerinden ziyade uçlarına sürmeyi tercih ettim. Ve yaklaşık bir aydan sonra olumlu etki görmeye başladım, kirpiklerimin uzayıp gürleşmesini sağladı. Üründen oldukça memnun kaldım, kullanmak isteyen herkese de tavsiye ederim.

Mavi Kadın