Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
14-05-2023 10:37 | Güncelleme : 14-05-2023 13:30

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan takdir toplayan hareket

Google News

Bebek bekleyen Aslı Enver, eşi Berkin Gökbudak ile birlikte İstanbul Havalimanı'nda görüntülendi. Gökbudak, eşinin doğum gününü kutlamak için kısa süreliğine Roma'ya gittiklerini söyledi ve ekledi; "Çok kısa bir süre geçirdik, hemen döndük. Oy kullanmak için geri geldik"

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan takdir toplayan hareket

Aslı Enver, 10 Mayıs'ta gerçekleşen doğum gününü eşi Berkin Gökbudak ile Roma'da kutladı. Seçim sebebiyle tatillerini uzun tutmayan ünlü çift, geçtiğimiz akşam Roma'dan İstanbul'a geri gelirken İstanbul Havalimanı'nda kameralara yansıdı. 8 aylık hamile olan ve bir kız çocukları olacak olan Aslı Enver'in karın bölgesinin belirgin bir şekilde genişlediği fark edildi. Çift, Türkiye için oldukça önem taşıyan 14 Mayıs seçimleri nedeniyle yurda geri döndüklerini söyledi.

"SEÇİMLER İÇİN DÖNDÜK"

Doğacak kızları için henüz bir isim belirlemediklerini açıklayan ünlü çift, Roma'da Aslı Enver'in doğum günü nedeniyle küçük bir tatil yaptıklarını ve seçimlerde oy kullanmak için memlekete döndüklerini söyledi. Ünlü ikiliden Berkin Gökbudak; "Aslı’nın doğum günü kutlaması için çok kısa gittik geldik. Oyumuzu kullanmak için döndük. Keyifliydi gayet" sözleriyle durumu özetledi.

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan takdir toplayan hareket

Hamilelik öncesi çektiği projelerle ekranlarda yer almaya başlayan Aslı Enver, eşi Berkin Gökbudak'ın övgü dolu sözlerini aldı. Aslı Enver'in projelerini takip ettiğini söyleyen Gökbudak; "Eşimle gurur duyuyorum" diyerek Enver'i takdir etti.

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak'tan takdir toplayan hareket

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.