2022-12-05 18:55:49 | Son Güncelleme : 2022-12-05 19:07:38

Aslı Şen'in Kabe'nin önünde yaptığı paylaşım herkesi kızdırdı

Sosyetik isim Aslı Şen, umre için gittiği Suudi Arabistan'dan yaptığı paylaşımla gündem oldu.

Aslı Şen'in Kabe'nin önünde yaptığı paylaşım herkesi kızdırdı

Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen'in gelini Aslı Şen, Türkiye'deki sosyetik isimlerin arasında yer alıyor. Kendi ismini verdiği markasının ürünlerine, sık sık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yer veren sosyetik isim umre için Arabistan'a gitti. Umre anlarını da hesabından paylaşan ünlü isim tesettürlü hallerini de takipçilerine gösterdi.

Ardından kendi markasına ait bir el kreminin resmini çeken ve arka fona Kabe'yi alan Aslı Şen, tepki topladı. Bu paylaşımı ile eleştirilerin odak noktası olan sosyetik isim fotoğrafın üzerine de şunları yazmıştı;

''Sözümü tuttum. Yaptığım ve yapacağım her üründe hep kalbimin sesini dinledim, dinleyeceğim. Size en kaliteli içeriği, en iyi ürünleri yapmaya devam... Kalbimin daha doğrusu sizin kalbinizin bereketiyle büyümeye devam.''

Daha sonra yine Kabe'nin önünde çekilen tesettürlü bir fotoğrafını da paylaşan ünlü isim;

''Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. İnsanın gönlüne buranın sevdası düşünce, ne iş dinliyor ne başka bir şey. Hem dualarımdan eksik olmayan ve Allah'a emanet ettiklerim var. Onlara bol bol dua ettim, arayabildiklerimi aradım. Bir de Allah'a havale ettiklerim var tabii" ifadelerine yer verdi.

Aslı Şen'in bu paylaşımının ardından "Allah gözlerini doyursun pes", "Ben utandım", "Dünya malı dünyada kalır", "İnsan biraz utanır" diyerek tepkiler gelmeye başladı.

TEPKİLER BÜYÜYÜNCE AÇIKLAMA YAPTI

"İnkar önyargıya dayalı, iman ön bilgiye dayalıdır. Eğer bir insan zaten size önyargıyla geliyorsa ondan uzak durmalısınız. Bazen susmak en güzel cevaptır. Allah'ın hesaba çekeceği şeyden kul hesaba çekemez. Eğer ben sizi gerçekten seviyorsam samimiysem dua ederim" ifadelerinin yer aldığı bir videoyu paylaşan Aslı Şen, eleştirilere yanıt verdi. Paylaşımına bir not düşen Şen, "Reklam yaptı diyenlere... İlk ziyaretimde yaşadığım inanılmaz olayın ardından kurdum markamı. O gün bana çok değerli Kabe hocası 7 yıl sonra (yani bu sene) dünya markası olacaksın demişti. Bu hikayeyi bir aç kere anlatmıştım. Bilen bilir. Bu paylaşım teşekkür paylaşımı. Kötü niyet arayanları Allah ıslah etsin der ve susarım" dedi.

Mavi Kadın