06 Temmuz 2022, Çarşamba 00:21

Atilla Olgaç'tan yıllar sonra gelen Polat Alemdar itirafı!

Atilla Olgaç'tan yıllar sonra gelen Polat Alemdar itirafı!

77 yaşındaki oyuncu Atilla Olgaç, 4 sezon devam eden ve bir 2003 ile 2005 yılları arasına damgasını vuran Kurtlar Vadisi pusu hakkında inanılmaz bir iddiada bulundu. Tecrübeli oyuncu bir dönem dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'ın bir tarikata mensup olduğu haberlerinin çıkması üzerine diziden ayrılmak istediklerini ama yapımcıların inanılmaz bir teklifle geldiğini anlattı.

2003 Ocak ayında yayın hayatına başlayan ve ardından devam ettiği 4 sezon boyunca izlenme rekorları kıran, Türkiye'de milli maçlardan daha fazla izlenen Kurtlar Vadisi dizisinin ilk sezonunda yer alan ve 'Kılıç' karakterini canlandıran 77 yaşındaki Atilla Olgaç'tan inanılmaz bir itiraf geldi.

'Hayat Bilgisi' ve 'Kurtlar Vadisi' gibi çok izlenen dizilerde birbirinden farklı karakterleri canlandıran tecrübeli oyuncu Atilla Olgaç, Kurtlar Vadisi dizisini çektikleri dönemde dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz hakkında çıkan haberleri anlattı.

Atilla Olgaç ''Necati Şaşmaz hakkında tarikat üyesi olduğu haberleri çıkınca biz rol arkdaşlarımla diziden ayrılmak istedik ancak dizinin yapımcıları bize aldığımız ücretin iki katını teklif etti biz de kaldık'' diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Rol arkadaşı Zafer Ergin hakkında da açıklamalarda bulunan Olgaç şunları ekledi: ''Hepimiz ayrılacaktık. Aldığımız paranın iki mislini verdiler, biz de kaldık. Zafer Ergin (Mehmet Karahanlı) 3 mislini isteyince 10 bölüm sonra öldürüldü"

Etiketler : zafer ergin polat alemdar kurtlar vadisi atilla olgaç

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT