Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
28-09-2023 12:05 | Güncelleme : 28-09-2023 13:21

Ayşe Tolga'nın kuzen acısı! Seda Fettahoğlu'nun ölümüyle sarsıldı

Google News

Ayşe Tolga, geçtiğimiz gün sabah saatlerinde hayatını kaybeden kuzeni Seda Fettahoğlu için duygusal bir veda mesajı paylaştı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ayşe Tolga, "Cancanımın dostu, canım kuzenim, gittin be gülüm, çok üzgünüm. Canım Seda'm" ifadelerini kullandı.

Ayşe Tolga'nın kuzen acısı! Seda Fettahoğlu'nun ölümüyle sarsıldı

Seda Fettahoğlu, dün sabah saatlerinde Beyoğlu'nda bir parkta hayatını kaybetmiş olarak bulunmuştu. Cenazesi bir üniversite öğrencisi tarafından keşfedilen Fettahoğlu'nun ölümü, özellikle Şehir Tiyatroları camiası başta olmak üzere birçok sanatçıyı büyük bir üzüntüye boğdu. Oyuncunun ardından rol arkadaşları ve kuzeni Ayşe Tolga sosyal medya hesabından art arda paylaşımlar yayınladı.

AYŞE TOLGA KUZENİ SEDA FETTAHOĞLU'NA VEDA ETTİ

Fettahoğlu, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuş ve televizyon dünyasında da unutulmaz roller üstlenmiş bir isimdi. Ayrıca kendisi gibi oyunculuk ve yazarlıkla uğraşan Ayşe Tolga ile kuzen oldukları biliniyordu.

Özellikle son zamanlarda Çocuklar Duymasın'daki kayınvalide rolü ile hafızalara kazınan Seda Fettahoğlu, Beyoğlu'na bağlı bir parkta başından vurulmuş olarak bulundu. İlk belirlemelere göre Fettahoğlu'nun intihar ettiği ön görüldü.

Ayşe Tolga'nın kuzen acısı! Seda Fettahoğlu'nun ölümüyle sarsıldı

Ayşe Tolga, kuzeninin kaybının ardından sosyal medya üzerinden şunları paylaştı: "Cancanımın dostu, canım kuzenim, gittin be gülüm, çok üzgünüm. Canım Seda'm. Kuzenim Seda Fettahoğlu bugün vefat etti. Başımız sağ olsun."

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.