06 Aralık 2020, Pazar 00:50

Bal Köpüğü Lens Satın Alacaklara Altın Öneriler

Bal Köpüğü Lens Satın Alacaklara Altın Öneriler

Bal Rengi Lens Markaları Neler Bal Rengi Lens Kime Yakışır?

Doğal bir görünüm verdiği için pek çok insan bal rengi kontakt lensleri tercih eder. Bal rengi lensler hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini çeker. Gözlerin daha etkileyici olmasını sağlayan bal köpüğü renkli lensler yaygın olarak kullanılmaktadır. Neredeyse bütün göz renklerine uyan ve popüleritesi giderek artan bu lenslerle çarpıcı bakışlar elde etmek mümkündür.

Bal Rengi Lensler Kimlere Yakışır?

Genelde açık koyu kahverengi ve elaya yakın gözlere bal renk tonlarındaki lensler daha çok yakışmaktadır. Ancak kahverengi gözlü kişilere de yakışabilir. Buna deneyerek karar verebilirsiniz.

En Çok Beğenilen Bal Rengi Lensler Ve Özellikleri

Solotica Ocre Bal Rengi Lens

Natural colors serisi ocre renginin gözde mükemmel duruşu bal ela karışımı bir ton elde etmenizi sağlar. Natural colors serisi ince hareli olarak üretilmektedir. numaralı ve numarasız bir yıllık kullanım süresi kullanılan metaryeller ve boyama teknolojisi açısından muadillerinden çok ileridedir. Bace curve 8.70 mm, çap 14.20 mm standart üretim.Renkler standart olup göz taban renginize göre değişiklik gösterebilir.

Air Optix Colors Honey

Bal renginin muhteşem güzelliğini Air Optix Colors Honey ile gözlerinize taşıyabilirsiniz. Benzersiz üçü bir arada renk teknolojisine sahip olan bu kontakt lensler tamamen doğal bir görünüm verir. Pürüzsüz yüzeyiyle 1 aya kadar rahatlıkla kullanılabilir. Modern teknoloji ile şık tasarımın buluştuğu Air Optix Colors Honey kontakt lens, göz renginizle kusursuz bir uyum sergiler. Pürüzsüz lens yüzeyi gözlerinize temas ettiğinde sizi hiç rahatsız etmez, bilakis gözlerinizin daha güzel görünmesini sağlar.

Labella Cappucino Lens

%40 sudan meydana gelen içeriği, gözlerin nem oranını destekler, kuruluğu önler. Bal köpüğü tonlarında olan La'bella Real Serisi Cappuccino Lens, kehribara yakındır. Hareli olduğu için renk daha doğal ve açık durur.

Labella Coco Rengi Lens

Bal kahve tonundadır ve göz taban renginize bağlı olarak tonda farklılık meydana gelebilir. Labella coco lensin Temel eğri 8.6 Dia 14.2dir. Numaralı-ve numarasız olanları vardır. 3 aylık ve yıllık kullanım seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Elegance Reine Bal Rengi

Elegance Reine renkli lensleri 6 ay boyunca ilk günkü konforuyla kullanabilirsiniz. Gerçekçi renklerle bakışlarınıza derinlik katacaktır. Doğal renklerden meydana gelen ve özel aynasıyla birlikte küçük şişelerde sunulan bu lenslerle istediğiniz göz rengini kolayca elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; mavi, sarı, gri, yeşil ve bal tonlarından herhangi birini seçmektir.

Lensle Uyumak Zararlı mıdır Göz Doktorları Anlatıyor Tıklayınız

Lens Batması, Lens Takınca Bulanık Görme, Göz Kanlanması Göz Kuruluğu Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT