Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
19-09-2023 15:28 | Güncelleme : 19-09-2023 21:49

Bedia Akartürk 82 yaşında estetik oldu, bahanesi sosyal medyayı çalkaladı

Google News

Türk Halk Müziği sanatçısı 82 yaşındaki Bedia Akartürk, yüz ve boyun gerdirme ameliyatı geçirmişti. Türk halkı için bu estetik operasyonunun önemli olduğunu ifade eden Akartürk, katıldığı canlı yayında yaptırdığı estetik işlemleri detaylı bir şekilde anlattı ve şunları ekledi; 'Halkıma karşı sorumlu hissediyorum...'

Bedia Akartürk 82 yaşında estetik oldu, bahanesi sosyal medyayı çalkaladı

Türk Halk Müziği'nin sevilen sanatçılarından 82 yaşındaki Bedia Akartürk, estetik ameliyat sonrası değişen görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmişti. Bedia Akartürk, 2. Sayfa programına katılarak yüz ve boyun bölgesinde yaptırdığı estetik işlemleri hakkında açıklamalarda bulundu.

82 YAŞINDA YAPTIRDIĞI ESTETİKLERİ ANLATTI

82 yaşında estetik ameliyat için ameliyat masasına girmesi nedeniyle yoğun eleştirilere maruz kalan Bedia Akartürk;  "Halkıma karşı çok sorumlu hissediyorum, çirkin gözükmeyeyim. Yaş ilerledikçe onu daha yaptıramazdım. 5 sene sonra çökme olacak onu önledim. Genç gözükeyim, güzel gözükeyim diye, doktorum da cesaret verdi. 10 sene sonrasını düşündüm, roketledim" dedi.

Bediha Akartürk

"ROKETLEDİM" AÇIKLAMASI GÜLÜMSETTİ

Bedia Akartürk, konuşmasına; "Genç gözükeyim, güzel gözükeyim diye, doktorum da cesaret verdi. 10 sene sonrasını düşündüm, roketledim" şeklinde devam ederek izleyenleri gülümsetti.

Bedia Akartürk, estetik operasyonunu TV8'de anlattı.

Bedia Akartürk canlı yayında "Yaşım geçmeden estetik yaptırmak istedim" dedi.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.