10 Ağustos 2022, Çarşamba 05:47

Beren Saat’ten şok edecek açıklama: ‘’Bihter Ziyagil’den kurtulmak istiyorum’’

Beren Saat’ten şok edecek açıklama: ‘’Bihter Ziyagil’den kurtulmak istiyorum’’

Beren Saat katıldığı bir dijital platform programında Kenan Doğulu ile evliliği ve izlenme rekorları kıran Aşkı Memnu ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Aşkı Memnu dizisi ile ününe ün katan oyuncu Beren Saat ‘Ben Bihter değilim’ diyerek haykırmak istediğini ifade etti.

37 yaşındaki oyuncu Beren Saat 2014 yılında hayatını birleştirdiği ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile mutlu sona ulaştı. Katıldığı bir programda evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulunan oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu’yla pandemi nedeniyle birbirlerini yeniden keşfettiklerini söyledi.

‘’Kenan’ın o müzikal yönünü keşfettim ve bu bana çok iyi geldi. Daha doğrusu pandemi nedeniyle birbirimizi yeniden keşfettik’’ ifadelerinde bulundu.

 

''BECEREMEDİĞİMİZ EVLİLİK OLSUN''

Zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla kafa karıştıran ve gündeme oturan Beren Saat bundan bir süre önce doğum gününde yaptığı imalı paylaşımla sevenlerine evliliklerinin çatırdağını hissettirmişti. Ardından eşi Kenan Doğulu ile aralarını düzelten Saat, daha sonra yaptığı açıklamalarda ise her şeyin yolunda olduğunu ifade etmişti.
‘’Ne çok uçtuk konduk, dagildik toparlandik, nefesimiz bitene kadar güldük hickirarak agladik, idol olduk hain olduk, bu sefer tamam dedikce kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadasi olduk, eş olduk, zor günlerde yoldas olduk, birbirimize muse olduk, tam iliskimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluga taşır harmonimizi, beceremedigimiz evlilik olsun…’’ diyerek mutluluklarını dosta düşmana duyurmuştu.

 

''9. YILIMIZ KUTLU OLSUN OYUN ARKADAŞIM, HAYAT ARKADAŞIM, STÜDYO ARKADAŞIM''

Geçtiğimiz günlerde eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününü kutlayan Beren Saat, ‘’9. yılımız kutlu olsun oyun arkadaşım, hayat arkadaşım, stüdyo arkadaşım’’ diyerek her şeyin yolunda olduğunu bir kez daha dosta düşmana duyurdu.


Katıldığı programda canlandırdığı Bihter Ziyagil rolüyle ilgili de konuşan Beren Saat, bu karakterden kurtulmak için çaba harcadığını söyledi.

‘’Karakterden kurtulmak için çok çaba harcadım, hayır ben Bihter Ziyagil değilim’’

‘’Dijital platformlardaki özgürlüğe alıştım. Bu nedenle artık televizyon kanallarındaki sınırları olan dizilerde oynamaktansa bu tip dijital işlerde olmayı tercih edeceğim’’

 

 


 

Etiketler : beren saat filmleri beren saat dizileri beren saat gain

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT