Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
17-11-2023 17:41 | Güncelleme : 17-11-2023 17:52

Bergüzar Korel ile Sinem Kobal'ın benzerlikleri sosyal medyayı salladı!

Google News

Bergüzar Korel ile meslektaşı Sinem Kobal önceki akşam düzenlenen bir davette yan yana gelerek bir fotoğraf paylaştı... Sosyal medyayı sallayan o kareye binlerce yorum geldi... 

İkilinin hayranlarının beğenisine sunduğu bu fotoğrafa sosyal medya kullanıcıları  “Çok benzemişler” , “İkiz gibiler” gibi yorum yaptı. 
İkilinin hayranlarının beğenisine sunduğu bu fotoğrafa sosyal medya kullanıcıları  “Çok benzemişler” , “İkiz gibiler” gibi yorum yaptı. 

İmaj değişikliği yaparak saçlarını sarıya boyatan Bergüzar Korel kendi gibi oyuncu olan Sinem Kobal ile bir fotoğraf paylaştı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan o fotoğrafa çok sayıda yorum ve beğeni geldi. 

Halit Ergenç ile mutlu bir evliliği olan Bergüzar Korel son zamanlarda değiştirdiği tarzı ile dikkat çekiyor. Setlere geri dönen Korel üçüncü çocuğunu da kucağına aldıktan sonra 8 ayda 20 kilo vererek fit bir görünüme kavuşmuştu. 

Ünlü isim bu kiloya inmek için yaz boyu nasıl bir yol izlediğini anlatmış ve mide küçültme ameliyatı oldu dedikodularını da yalanlamıştı. Bergüzar Korel yaz boyu günde 2 saat yürüyüş yaparak ve 1 saat yüzerek forma girdiğini vurgulamıştı. 

Saçlarını kestirip sarıya boyatan Bergüzar Korel yeni dizisi Düğüm için setlere geri döndü. Tazelediği imajı ile dikkat çeken yetenekli oyuncu sunucu Esra Erol'a ve Sinem Kobal'a benzetilmişti. 

Bergüzar Korel ile Sinem Kobal'ın benzerlikleri sosyal medyayı salladı!

FOTOĞRAFLARI ÇOK BEĞENİLDİ

Önceki akşam bir davete katılan Korel burada yakın arkadaşı olan Sinem Kobal ile birlikteydi. Beraber fotoğraf çekilen ikilinin bu karesi ise kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu. 

İkilinin hayranlarının beğenisine sunduğu bu fotoğrafa sosyal medya kullanıcılarından  “Çok benzemişler”, “İkiz gibiler” şeklinde yorumlar geldi.

Düğüm dizisinde Neslihan karakterini oynayan Bergüzar Korel’in yeni projesinin ne zaman yayınlanacağı henüz netleşmedi. Heyecanla beklenen bu dizinin 2024 yılında Prime Video aboneleriyle bir araya geleceği konuşuluyor. 

Kaynak : Mavi Kadın, turkiyegazetesi.com.tr
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.