27 Mayıs 2022, Cuma 02:45

Bioblas Sarımsaklı Şampuan Kullananların Yorumları Beğenileri Şikayeti

Bioblas Sarımsaklı Şampuan Kullananların Yorumları Beğenileri Şikayeti

Bioblas sarımsaklı şampuan; saçların ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri içeren bir şampuandır.

Bioblas sarımsaklı şampuan; saçların ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri içeren bir şampuandır. Çeşitli sebeplerden ötürü dökülen saç probleminin önüne geçer ve içerdiği bitamin sayesinde saçların beslenmesini sağlar. Bioblas sarımsak özlü şampuan, saçları kökten uca besler. Saçları besleyerek, saç dökülmesini engeller. Saçların daha canlı ve parlak görünmesini sağlayan bioblas sarımsaklı şampuan aynı zamanda saçlardaki kırıkların da onarılmasını sağlar. Yazımızın devamında bioblas sarımsak özlü şampuan kullananların olumlu ve olumsuz yorumlarından bahsettik.

Bioblas Sarımsaklı Şampuan Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları Nelerdir?

Bioblas sarımsaklı şampuanı uzun zamandır kullanıyorum. Bioblas’ın tüm ürünlerinden memenun kaldım. Bioblas sarımsaklı şampuan da bunlardan biri. Bioblas sarımsaklı şampuanı kullanmadan evvel saçlarım aşırı dökülüyordu. Bioblas sarımsaklı şampuanı kullanmaya başladıktan sonra saçlarımdaki dökülme durdu. Ayrıca saçlarımı yumuşacık yapıyor. Şampuanın isminin sarımsaklı olduğuna da bakmayın, çünkü öyle zannettiğiniz gibi sarımsak kokmuyor, aksine çok hoş bir kokusu var.

Bioblas siyah sarımsaklı şampuanı yaklaşık 2 yıldır düzenli kullanıyorum. 2 yıldır bioblas sarımsaklı şampuandan başka bir şampuan kullanmadım. Saçlarımdaki dökülmeyi durduğu gibi saçlarımın pamuk gibi olmasını sağladı. Saç dökülmesinden muzdarip olanların kesinlikle kullanması gereken bir şampuan. Ben bioblas siyah sarımsaklı şampuandan çok memnun kaldım, kullanacak olanlara tavsiye ederim.

Saçlarım güçsüz ve ince telli olduğu için bioblas şampuan aldım. Bioblas şampuanla saçımı yıkadım, daha ilk kullanmamda saç köklerimde acı meydana geldi. Bioblas şampuan aynı zamanda vücudumda kaşıntıya yol açtı. Vücudumda öyle kaşıntı oluştu ki, kaşımaktan kıpkırmızı oldu.

Aşırı saç dökülmesi yaşayan biri olarak birçok şampuan denedim. Bu şampuanlar daha çok saçlarımın dökülmesine yol açtı. Daha sonra bioblas siyah sarımsaklı şampuanla tanıştım. Bioblas siyah sarımsak özlü şampuan, saçlarımdaki dökülmenin önüne geçti. Bioblas siyah sarımsak şampuanı daha 3. kullanışımda saçlarımdaki dökülmenin durduğunu fark ettim. Saç dökülmesinin durdurmasının yanı sıra saçları çok güzel bir şekilde temizliyor ve asla kepek oluşumuna yol açmıyor.  

Bioblas sarımsak şampuanının yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Önceden saçıma saç kremi uygulamadan saçım asla yumuşak olmazdı. Ama bioblas sarımsak özlü şampuan saçımı yumuşacık ve tertemiz yaptı. Daha 1 aydır kullanıyorum, saçlarımdaki dökülmeyi gözle görülür bir şekilde azalttı diyebilirim.

Bioblas sarımsaklı şampuanı kullanmış biri olaraktan memnun kalmadım. Bioblas saerımsaklı şampuanın saçı yumuşacık yaptığı doğru ama saçlarımdaki dökülmenin önüne geçmedi.

Saçlarım çok aşırı dökülmez, ancak yine de saç dökülmesinin önüne geçmek istediğim için bioblas şampuan kullanmaya başladım. Zaten 4 yahut 5. kullanmadan sonra saçlara olan olumlu etkilerini görmeye başlıyorsunuz. Hatta ilk kullanımdan sonra saçlarımı yumuşacık yaptı, daha sonra şampuanı kullanmaya devam ettikçe saç dökülmesini durdurduğunu gördüm. Ben bioblas sarımsaklı şampuandan oldukça memnun kaldım, herkese de tavsiye ederim.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT