10 Ağustos 2022, Çarşamba 05:14

Bioderma Güneş Koruyucu Nasıl Kullanılır Faydaları Ve Kullanıcı Yorumları

Bioderma Güneş Koruyucu Nasıl Kullanılır Faydaları Ve Kullanıcı Yorumları

Bioderma güneş kremi, en çok tercih edilen güneş kremlerindendir. Bioderma güneş kremi hem kadın hem erkek hem de çocuklar için uygun bir kremdir. Krem kuru cilde güneşe çıkmadan önce masaj yapılarak uygulanmalıdır. Gün içinde terleme, spor ve

Bioderma güneş kremi, en çok tercih edilen güneş kremlerindendir. Bioderma güneş kremi hem kadın hem erkek hem de çocuklar için uygun bir kremdir. Krem kuru cilde güneşe çıkmadan önce masaj yapılarak uygulanmalıdır. Gün içinde terleme, spor ve kurulanma sonrasında krem yenilenmelidir. Bioderma güneş kremi içeriğindeki çok yüksek UVA/UVB koruması sayesinde cilt sağlığını korumada katkısı büyüktür. Bioderma güneş kremi özel Hücresel Bioprotection® patenti ile hücreden başlayan koruma sağlamaktadır.

Bioderma Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Bioderma güneş kremi kullanmadan önce kutusu iyice çalkalanmalıdır. Krem yüz dahil vücut için kullanıma uygundur. Bioderma güneş kremini güneşe çıkmadan önce bol miktarda eşit olarak cilde uygulanmalıdır. Bol kullanılmasına dikkat edilmelidir çünkü ürünü az kullanmak koruma oranını da azaltacaktır. Krem yüzdükten sonra yenilenmelidir.

Bioderma Güneş Kremi Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

  1. Bioderma güneş kreminden çok memnunum. Tenim beyaz ve çok hassas. Birçok güneş kremi denemem rağmen en beğendim Bioderma krem oldu.
  2. Bioderma güneş kreminden çok memnun olduğumu söylemeliyim. Kremi cildime sürdüğümde terletme ve yağlanma yapmıyor. Bu sayede cildimde sivilce çıkmasını da önlüyor. Fiyatı biraz pahalı gelebilir. Şiddetle tavsiye ettiğim bir krem.
  3. Bioderma photoderm max aquafluide spf 50+ güneş kremi kullanıyorum.Bu kremi öneri üzerine aldım. Cildim kuru ve hassas değil. Nohut büyüklüğü kadar aldığım krem tüm yüzüme yetiyor ve hatta artıyor. Artan kısmını da boynuma sürüyorum. Bu krem bana uzun bir süre yeter, bereketli. Kremi yüzüme ilk sürdüğümde çok hafif beyazlatıyor ancak 10 dakika sonra geçiyor, cildim kremi çok kolay emiyor. Krem cildimi biraz parlatıyor ama yağ gibi de durmuyor. Bu yönünü çok beğendim.
  4. Bioderma güneş kremini bütün kış kullandım. Cildim yağlı ve kremi cildime uyguladığım zaman kolay emilmiyor ve çok parlama yapıyor. Yüzümde sabah temizliği hissimi götürüyor. Kremin koruyuculuğuna gelince oldukça iyi ve sivilce oluşumuna neden olmadı. Ayrıca Bioderma kreminin yapısı sıvı olduğu için kolay dağılıyor ve emilene kadar hafif bir beyazlı bırakıyor.
  5. Bioderma güneş kremi yüze sürüldüğünde ağırlık yapıyor, emilmiyor ve ciltte beyaz beyaz kalıntılar bırakıyor. Ancak hassas cildime rağmen sivilce oluşturmadı.
  6. Bioderma photoderm max aquafluide spf 50+ güneş kremi kullanıyorum. Bu kremi ortalama 5 aydır kullanıyorum. En sevdiğim özelliği cildimde çok kolay dağılması. Cilt tipim karma olmasına rağmen kolay emiliyor, çok az parlıyor. Cildimde zaten sivilceler var ve bu krem sivilcelerimde artışa yol açmadı. Bioderma güneş kremini çok severek kullanıyorum.
  7. Bioderma güneş kremi karma tip cildimi uzun süre yağlandırmadı. Cildime uyguladıktan sonra pudralama yapmama gerek kalmıyor ve cildimde sivilce oluşumuna neden olmadı. Ayrıca Bioderma güneş kreminin fiyatı da oldukça iyi. Bu ürünü almaya devam edeceğim.
  8. Bioderma güneş kremimi yüzüm için kullanıyorum. Cilt tipim karma yağlı ve esmer kumral arasında tonda. Bu ürün çok dengeleyici. Ben sadece yüzüm için kullanıyorum, güneş yanığı önleniyor, öneriyorum.
  9. Cilt tipim karma-yağlı hassas ve ben Bioderma güneş kreminden çok memnunum. Kremin yapısı akışkan ve yüzümde herhangi bir beyazlık bırakmadan kolayca sürülebiliyor.
  10. Bioderma güneş kremini bana doktorum önermişti yıllar önce. Hala da kullanmaya devam ediyorum. Kremin mat olanını kullanıyorum ve cildimde parlamaya yol açmadı.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT