17 Mayıs 2021, Pazartesi 16:04

Biolog Beyazlatıcı Krem 2019 2020 2021 Yorumları

Biolog Beyazlatıcı Krem 2019 2020 2021 Yorumları

Hepimiz aydınlık, canlı, pürüzsüz, ipek gibi bir cilde sahip olmak isteriz. Bunun için cildimizde hiç leke olmaması gerekir. Halbuki bu -deyim yerindeyse- bir şanstır, herkese nasip olmaz. Ama tabii ki 'lekesiz cilt genetiktir, cildiniz lekeliyse bununla yaşamak zorundasınız' demek istemiyoruz. Etkili bir cilt ürünü sayesinde cildinizdeki lekelerden kurtulabilirsiniz. İşte Biolog leke kremi de onlardandır. Muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur. Pek çok ünlü ismin de kullandığı bu kremin 10 gün içerisinde bütün lekeleri açtığı iddia edilmektedir. Acaba öyle midir yoksa abartılıyor mudur? Biolog leke kremi kullananlar ne diyor? Gelin şimdi bu krem hakkında biraz bilgilenelim ve sonra kullanıcı yorumlarını okuyalım.

Biolog Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Biolog leke kremi kullanmadan evvel cildin suyla temizlenmesi gerekir. Ardından krem cildin tamamına sürülür. Her gün 2 defa uygulanmalıdır. Belirgin şekilde etki ettiğini görmek için 6 ay boyunca kullanmanız tavsiye edilir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez düzenli olarak sürmeniz önemlidir. Bol bol sürmenize gerek yoktur, kremden azıcık alıp nazik bir masaj eşliğinde tüm cildinize yedirmeniz kâfidir. Fakat mühim bir hususu da göz önünde bulundurmalısınız. Aksi takdirde lekeleri yok etmek isterken daha kötü bir durumla karşılaşabilirsiniz. Peki Biolog leke kremi kullanırken nelere dikkat etmelidir? Şöyle ki; bu kremi gündüz uyguladıktan sonra güneşe maruz kalacaksanız muhakkak bir güneş koruyucu sürmelisiniz. Bunun yüksek koruma faktörlü olmasına özen göstermelisiniz. Bu krem içerdiği kimyasal bileşenler sayesinde lekeleri iyileştirir. Fakat kremi sürdükten sonra cildiniz güneş görürse bu sefer krem aksi yönde etki ederek lekelerinizi artırabilir.

Gerçi kremin kutusunda böyle bir şey yazmaz. Fakat birçok leke kreminde böyle bir durumun olduğu bilinmektedir ve yüzlerce kişi de bunu tecrübe etmiştir. Onun için tedbiri elden bırakmamalıdır.

Biolog Leke Kremi Kullananların Yorumları Nasıldır

Biolog leke kremi Gerek ülkemizde gerek yurt dışında yaygın olarak kullanılıyor. Doğum, güneş, sivilce ve yaşlılık lekelerine son derece iyi geldiği söyleniyor. Aynı zamanda ciltteki ton farklılıklarını dengelemek, bebek cildi gibi pürüzsüzleştirmek ve yumuşatmak da yine bu kremin vaadleri arasında.

 1. Önceden Biolog leke kremi kullanmıştım. 2 kutuyu bitirdim ve şimdi tekrar aldım. Eğer aksatmadan kullanırsanız faydasını görürsünüz. 1 aylık kullanım ile yüzümdeki lekelerin rengini açtı. Kullanmayı sürdürüyorum, henüz 3. kutunun sonuna gelmedim. Bence zamanla daha fazla etki edecek, öneriyorum.
 2. Sivilcelerimin bıraktığı lekelerin üstesinden Biolog leke kremi ile geldim. Ortalama 10-15 gün içerisinde birkaç koyu sivilce lekesini hemen hemen yok etti diyebilirim.
 3. Güneş lekelerim vardı. Biolog leke kremini 15 gün kullandım ve renklerinde büyük oranda açılma sağladı. Tamamen sildiğini söyleyemem fakat şimdi eskisi kadar belirgin değiller. Kullanmaya devam edeceğim, ilerleyen aylarda çok daha iyi bir sonuç alacağıma inanıyorum.
 4. Bu kremi kısa süredir kullanıyorum. Şimdiden lekelerimin görünümünü azalttı. Fakat bugün dudak kenarlarımda ve çenemde minik sivilceler fark ettim. Kullanırken bu durum geçmezse muhtemelen bırakırım.
 5. Biolog leke kremini cildimde meydana gelen ton eşitsizlikleri için kullandım ve mükemmel bir sonuçla karşılaştım. Zaten kremi sürer sürmez CC krem sürmüşüm gibi oluyor, cildime duru, berrak bir görünüm veriyor.
 6. Biolog leke kreminin hamilelik döneminde oluşan izlere de yararı varmış, umarım öyle olur. 2 sene önce kullandığım bu kreme, şimdi tekrar başladım. Çatlaklarıma süreceğim, bakalım iyi gelecek mi?
 7. 2 aydan beri kullanıyorum fakat zerre kadar etkisini görmedim. Üstelik sivilce çıkmasına yol açtı. Şimdi sivilce lekeleriyle uğraşıyorum. Bu krem hakkında yapılan övgü dolu yorumlara anlam veremiyorum. Bir de bütün cilt tiplerine uygun olduğu yazıyor. Onu benim külahıma anlatsınlar! Param boşa gitti, cildim daha kötü oldu. Kesinlikle önermiyorum, uzak durun!
 8. 1 haftadan bu yana kullandığım Biolog leke kremiyle ilgili olumlu bir şey söyleyemeyeceğim. Yüzümde kızarıklıklar oluştu ve kaşıntı da buna eşlik etmeye başladı. Çok tedirgin oldum; bırakayım mı devam edeyim mi diye kararsız kaldım. Firmanın açıklamasına göre ilk haftalarda böyle bir reaksiyona yol açması normalmiş, kullanmayı bırakmamalıymışız. Fakat benim içim rahat değil.
 9. Başlangıçta gayet memnundum ve etkisini hissediyordum. Ancak bir süredir hiç faydasını göremiyorum. Neden böyle oldu acaba?
 10. Kuzenim Biolog leke kremi kullanıyor, cildinde leke falan kalmadı.
 11. 3 ay önce Biolog leke kremi kullanmaya başlamıştım. Ne yazık ki her şey reklamlarda görüldüğü gibi değil. Ben memnun kalmadım. Cildin alt tabakasında bulunan sivilceleri gideriyormuş sözüm ona; fakat 3 aydır bende tık yok. Çıkardığı bir dünya sivilce de cabası. Keşke içindekileri okusaydım, hiç aklıma gelmemişti. Kremin yapısında yer alan maddelerin leke açma üzerinde pek bir etkisi yokmuş. Cildi çok güzel nemlendiriyor, başka da olumlu bir yönü yok. Sabahleyin uygulayın, akşam olana kadar cildinizin nemmi gitmez. Hoş bir kokusu da var ama hepsi bunlardan ibaret. Gönül isterdi ki nemlendirmede olduğu gibi lekeleri giderme konusunda da başarılı sonuç verseydi. Leke kremi alacaksanız mutlaka içeriğine bakın. Etraflıca araştırmadan almayın ki paranız boşa gitmesin.

Şems Aslan Cilt Lekeleri Yok Etmek İçin Maske Tarifleri Tıklayınız

Yüzdeki Lekelere Ne İyi Gelir? Suna Dumankaya’dan Kesin Doğal Çözümler Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT