2022-11-17 21:46:00 | Son Güncelleme : 2022-11-17 22:03:01

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin Elif'i Seray Kaya'nın dizide giydiği kıyafetler ve markaları

Seray Kaya ve Berk Oktay’ın başrollerini paylaştığı Bir Küçük Gün Işığı dizisi izleyenleri ekran başına kilitliyor. Başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile hayranlarının yakın takibinde olan Seray Kaya’nın dizide giydiği kıyafetler de merak ediliyor. Peki, Bir Küçük Gün Işığı dizisi Elif’in kıyafetleri hangi marka?

Yapımını NGM'nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği Bir Küçük Gün Işığı yayınlanan 11. bölümüyle tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu.
Yapımını NGM'nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği Bir Küçük Gün Işığı yayınlanan 11. bölümüyle tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu.

Hayatı hiç beklemediği bir anda alt üst olan Elif'in karanlıktan gün ışığına çıkma hikâyesini anlatan dizi 5 Eylül 2022’den beri her Pazartesi akşamı evlere konuk oluyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak otururken, senaryosunu ise Özgür Evren Heptürk kaleme alıyor. Hem performansı hem de dizide giydikleri ile dikkat çeken Seray Kaya’nın beğenilen kombinlerinin markalarını araştırdık.

  ‘BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI’ ELİF’İN KIYAFETLERİ VE MARKALARI

Dizide ‘Elif’ karakterini canlandıran Seray Kaya’nın beğenilen kombinlerinin markaları şöyle:

14 Kasım 11. bölümde giydiği kombin markası:

  • Kontrast dikişli triko hırka: ZARA
  • Jean: ZARA

21 Kasım 12. bölümde giydiği ceket markası:

  • Ceket: Jimmy Key

21 Kasım 12. bölümde giydiği ceket markası:

  • Ceket: QUZU

19 Eylül 3. bölümde giydiği elbise markası:

  • Yeşil elbise: OYSHO

17 Ekim 7. bölümde giydiği elbise markası:

  • Pudra pembe kısa kollu boydan düğmeli elbise: AFİŞ BUTİK

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Moda
|
31 Ekim 2022 - 16:19
Sosyal medyanın gündemine yerleşen dizide hayran bırakan 6 kombin
İki farklı hayat tarzına sahip ailelerin hayatlarının kesişmesini konu alan Kızılcık Şerbeti dizisi, 28 Ekim Cuma akşamı Show TV’de yayın hayatına başladı. İlk bölümüyle milyonlarca seyirciyi ekran başına kilitleyen dizi reyting rekorları kırdı. Dikkat çeken konusunun yanı sıra izleyiciler Sıla Türkoğlu’nun kıyafetlerine hayran kaldı. Peki, Kızılcık Şerbeti dizisi kıyafetleri hangi marka? İşte detaylar…
Moda
|
02 Ocak 2023 - 20:18
Reyting rekortmeni dizinin son bölümüne damga vuran kıyafetler
Cuma akşamları herkesi ekrana kilitleyen Yalı Çapkını dizisi, ilgi çekici senaryosu ve yetenekli kadrosu ile her hafta reytinglerde zirveye yerleşmeyi başarıyor. 30 Aralık Cuma akşamı yayınlanan son bölümde oyuncuların stili ise seyirciden tam not aldı. Peki, Yalı Çapkını dizisinin son bölümünde giyilen kıyafetler hangi marka?
Moda
|
10 Ocak 2023 - 18:57
Korhanlar’ın gelini Seyran kıyafet stiliyle göz kamaştırdı
Sezonun en ilgi çekici yapımı Yalı Çapkını dizisi, her geçen gün bomba gelişmelere sahne oluyor. 6 Ocak Cuma akşamı yayınlanan 16. bölümde heyecanı artıran gelişmeler yaşandı. Son bölümdeki olay örgüsü bir yana izleyiciler Korhanlar’ın gelini Seyran’ın giydiği kıyafetlere de hayran kaldı. Peki, Yalı Çapkını son bölümde giyilen kıyafetler hangi marka?