Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bora Akkaş ve Oben Alkan'ın kızları dünyaya geldi: İşte küçük Akkaş'ın adı!

Mavi Kadın>Magazin>Bora Akkaş ve Oben Alkan'ın kızları dünyaya geldi: İşte küçük Akkaş'ın adı!

Geniş Aile dizisinin Zekai'si olarak tanınan 32 yaşındaki oyuncu Bora Akkaş, geçtiğimiz şubat ayında sosyal medya fenomeni olarak tanınan Oben Alkan ile nikah masasına oturmuştu. Çiftten bugün mutlu bir haber geldi ve ünlü ikili, bir süredir bekledikleri ilk çocuklarına kavuştu.

Bora Akkaş ve Oben Alkan'ın kızları dünyaya geldi: İşte küçük Akkaş'ın adı!

Ünlü oyuncu Borak Akkaş ve sosyal medya fenomeni Oben Alkan, Şubat 2023'te İtalya'da düzenledikleri nikah töreni ile dünya evine girmişti. Çift daha sonra bebek sevincini sosyal medya hesabından paylaşmıştı. İkilinin ilk çocuklarının bugün dünyayay geldiği öğrenildi.

BORA AKKAŞ BABA OLDU

Geniş Aile dizisindeki performansı ile herkesi kendine hayran bırakan ve hafızalara kazınan oyuncu Bora Akkaş'ın ailesi büyüdü. Bir süredir arkadaşlığı olduğu bilinen sosyal medya fenomeni Oben Alkan ile Milano'da sürpriz bir düğünle evlenen çift, ilk çocuklarını bugün kucaklarına aldı. İkilinin, dünyaya yeni gelen kızlarına 'Suzan' adını verdiği öğrenildi.

Bora Akkaş ve Oben Alkan'ın kızları dünyaya geldi: İşte küçük Akkaş'ın adı!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...