20 Mayıs 2022, Cuma 06:36

Boşanma haberi ile gündeme geldi! Mihre Mutlu Çelikkol kimdir? İbrahim Çelikkol ile boşandı mı?

Boşanma haberi ile gündeme geldi! Mihre Mutlu Çelikkol kimdir? İbrahim Çelikkol ile boşandı mı?

Oyuncu İbrahim Çelikkol’un eşi Mihre Mutlu Çelikkol, boşanmanın ardından en çok merak edilen isimlerden biri oldu.  2017’de İbrahim Çelikkol ile dünya evine giren Mihre Mutlu Çelikkol’un 5 yıllık evliliği, bugün görülen dava ile tek celsede bitti.

MİHRE MUTLU ÇELİKKOL KİMDİR?

1989 Samsun doğumlu olan Mihre Mutlu 33 yaşında. Doğum tarihi gün ve ay olarak bilinmediği için burç bilgisine de ulaşılamadı.

Mihre Mutlu 2008-2010 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi’nde mimarlık eğitimi aldıktan sonra, 2014’de Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. Akabinde Han İnşaat bünyesinde part time mimar olarak iş hayatına başlayan Mutlu, Marsan Holding’te çalıştı. Ali Türker Product'ta da kısa bir süre görev aldı. Daha sonrasında kendi ofisini açtı. 

2017 senesinde oyuncu İbrahim Çelikkol ile dünya evine giren Mutlu, Kindos Deveboynu Feneri’nde mutluluğa ‘evet’ dedi. Aralık 2019’da oğlu Ali’yi kucağına alan Mutlu ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşadı. 

İbrahim Çelikkol Mihre Çelikkol ile nişanlandığı dönem Instagram'da fotoğraflarının paylaşmasının ardından herkes Mihra Mutlu Çelikkol'u Fahriye Evcen'e benzetmişti.

MİHRE ÇELİKKOL BOŞANDI MI?

Mihre Çelikkol ve İbrahim Çelikkol’un evliliklerinde yaşadıkları sorunları aşamadıkları için boşanacakları konuşuluyordu, çift hakkındaki boşanma dedikoduları doğru çıktı. İkili bugün görülen davada anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Çiftin ilişkilerini toparlaması için araya yakın dostlarının da girdiği öğrenildi. Ancak ikili tüm çabalara rağmen boşanma kararından vazgçemedi.

Geçtiğimiz günlerde eşi Mihre Çelikkol ile çıkan ayrılık iddiasıyla ilgili konuşan ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, boşanma soruları karşısında "Evet maalesef yazılıyor bunlar, çocuğun yanında bunları konuşmayalım. Öyle ev ayırma falan yok, olur mu öyle bir şey" açıklamasını yapmıştı.

5 YILLIK EVLİLİK BİTTİ!

İbrahim Çelikkol Nisan 2017’de Samsun’a sevgilisi Mihre Mutlu’yu ailesinden istemeye gitmişti. Evliliği ilk adımı atan çift ardından nişanlanmıştı. Nişandan yaklaşık bir ay sonra ikili sessiz sedasız nikâh masasına oturmuştu. İbrahim Çelikkol, instagram hesabı üzerinden Knidos Deveboynu Feneri'nde çekilen düğün fotoğraflarını "Bütün medeniyetlerin şahitliğinde evet" notu ile takipçileriyle paylaşarak müjdeli haberi duyurmuştu. Çift 2019 yılında oğulları Ali’yi kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamışlardı. Bir süredir evliliklerindeki sorunları aşamayan çift 5 yıllık evliliklerini boşanma ile noktaladı.

İBRAHİM ÇELİKKOL KİMDİR?

İbrahim Çelikkol 14 Şubat 1982 Kocaeli doğumlu. Baba tarafı Arap kökenli olan oyuncunun annesi tarafı ise Selanik göçmeni. Oyunculuğa başlamadan evvel, profesyonel modellik yapan Çelikkol, basketbolla da yakından ilgilendi. Ligde oynadı, genç milli akıma girdi. Basketbolu bırakmasının ardından oyunculuk eğitimi aldı.

Osman Sınav'la tanışmasından sonra hayatının dönüm noktasını yaşayan Çelikkol, Osman Sınav'ın çektiği Pars: Narkoterör filminde 'başkomiser Şamil Baturay' rolünün verilmesi ile oyunculuk hayatına adım attı. Daha sonra M.A.T., Keskin Bıçak ve Karadağlar gibi televizyon dizilerinde rol aldı. 2011 yılında başlayan ve 24 Eylül 2012 de Final yapan İffet adlı dizide başrol Cemil karakterini canlandırdı.

İbrahim Çelikkol, 16 Şubat 2012 tarihinde gösterime giren büyük bütçeli sinema filmi Fetih 1453'te Ulubatlı Hasan karakterini canlandırdı. Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrol Mehdi karakteri ile ekranlara çıktı.

25 Mayıs 2017 tarihinde Mihre Mutlu ile evlenen Çelikkol, 2019’da oğlu Ali’yi kucağına aldı. 5 yıl süren evliliğinin ardından eşi Mihre Mutlu ile boşandı.

İBRAHİM ÇELİKKOL'UN OYNADIĞI FİLM VE DİZİLER

2007 – Pars Narkoterör (Şamil Baturay) (Sinema Filmi)

2009 – M.A.T (Sinan Atalay) (TV Dizisi)

2010 – Keskin Bıçak (Mithat) (TV Dizisi)

2010  – Karadağlar (Gül Ali Karadağ) (TV Dizisi)

2011– İffet (Cemil) (TV Dizisi)

2012 – Fetih 1453 (Ulubatlı Hasan) (Sinema Filmi)

2013 -– Merhamet (Fırat Kazan) (TV Dizisi)

2014 – Sadece Sen (Ali) (Sinema Filmi)

2014 – Kod Adı Reaksiyon (Oğuz Ayaz) (TV Dizisi)

2015 – Kördüğüm (Ali Nejat) (TV Dizisi)

2016 – Seddülbahir 32 Saat (Mehmet) (TV Dizisi)

2017 – Siyah Beyaz Aşk (Ferhat) (TV Dizisi)

2018 – Muhteşem İkili (Mert Barca) (TV Dizisi)

2019 – Doğduğun Ev Kaderindir ( Mehdi) (TV Dizisi)

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT