29 Şubat 2020, Cumartesi 16:28

Bosh Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Bosh Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Bosch Bulaşık Makinesi Yorumları Nasıldır?

Bosch marka bulaşık makinesi satın alacaksanız ve Bosch marka bulaşık makinesi kullananların yorumlarını merak ediyorsanız bu makalemizde okuyabilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makinesi Kullananların Yorumları

Benim bulaşık ve çamaşır makinem de Bosch markadır, her ikisinden de çok memnunum, tavsiye ederim..

Tam 1 senedir Bosch bulaşık makinesi kullanıyorum. İlk aldığımız ay biraz plastik kokusu geliyordu ama kendiliğinden geçti. Şimdi kapağını her açtığımda mis gibi kokuyor. Çok sessiz çalışan ve leke bırakmadan yıkayan bir makine. Almayı düşünüyorsanız tavsiye ederim.

Ben de Bosch bulaşık makinesi kullanıyorum ve herkese şiddetle öneriyorum. Hiç ses çıkarmadan çalıştığı için arada bir gidip çalışıyor mu diye kontrol ediyorum. Bulaşıklarım tertemiz yıkanmış oluyor. Pişman olmayacağınız bir marka.

Geçen sene evlenirken bütün beyaz eşyaları Bosch marka aldık. Bulaşık makinemden de çok memnunum. Düşünen herkese tavsiye ediyorum.

Benim önceki makinem bulaşıklarımın üzerinde kalıntı bırakıyordu. Miadı dolduğu için değiştirip Bosch bulaşık makinesi aldım. Şimdi bütün bulaşıklarım lekesiz ve tertemiz. Çalışırken gürültü yaptığını söyleyenleri de anlamıyorum açıkçası. Sadece makine su alırken su sesi geliyor. Sonrasında bir daha çıt yok. Teknik servis ücretsiz kurulumunu yapıyor. Bosch firması ne kadar kaliteli hizmet verdiğini burada da kanıtlamış oluyor.

Şimdiki makinemden önce Bosch’un 3 programlı bulaşık makinesini kullanıyordum ve gayet memnundum. Sonra makineyi yenilemeye karar verdik ve yine Bosch’un 4 programlı ve sessiz çalışma özelliği bulunan modelini tercih ettik. Açıkçası eski makinem daha temiz bir yıkama performansı gösteriyordu. Bir de yeni makinem biraz sulu bırakıyor bulaşıkları. Neden olduğunu anlayamadım, kullanım şeklim de deterjanım da aynı...

Ben 15 senedir aynı bulaşık makinesi kullanıyordum ve leke bırakmaya başladığı için değiştirmeye karar verdi. 2 ay önce araştırmaya başladık. Hem güvenilir bir marka olduğu için hem de fiyatı uygun olduğu için Bosch almayı tercih ettik. Yıllar sonra tertemiz çıkan bulaşıkları görmek beni çok sevindirdi.

Uzun uzun araştırdım ve annem için alacağım bulaşık makinesinin Bosch olmasına karar verdim. Makinenin iç dizaynında paslanmaz çelik kullanılmış ve garanti süresi 3 sene. Ancak 220 TL ödeyerek garanti süresini 4 sene daha uzatabilirsiniz. Firma toplamda 10 seneye kadar garanti sunuyor.

Bosch bulaşık makinesini almadan önce bayağı çekincelerim vardı. Türk üretimi olduğunu sanıyordum. Makineyi aldıktan sonra “Made in Germany” yazısını görünce oh çektim. Kampanyada aldığım için çok ekonomik oldu. Ayrıca kurulum ve teslimat aşamalarında da çok kaliteli bir hizmet sunuldu. 

Bosch çamaşır makine kullanıyorum ve hiç memnun değilim. En kaliteli deterjanı kullanmama rağmen bulaşıklar lekeli kalıyor. Bulaşıkların temiz çıkması için en az 70 derecede yıkanması gerekiyor. Böyle olunca da bütün ürünler matlaşıyor ve zarar görüyor. Almayı düşünen varsa önermiyorum, tekrar düşünün derim.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT