Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2022-09-22 11:58:27 | Son Güncelleme : 2022-09-22 12:08:22

Burak Özçivit'ten Serdar Gökhan'a yanıt gecikmedi

Google News

Özbekistan'da düzenlenen film festivalinde diğer Türk oyuncularla aynı sahneye çıkmak istemeyen Burak Özçivit, Serdar Gökhan'ı çileden çıkarmıştı. Ünlü oyuncu, usta oyuncuya sosyal medya hesabından gülerek cevap verdi.

Burak Özçivit'ten Serdar Gökhan'a yanıt geldi.
Burak Özçivit'ten Serdar Gökhan'a yanıt geldi.

Geçtiğimiz hafta Taşkent Film Festivali'ne katılan ünlü oyuncular arasında gerginlik yaşanmış ve yeni oyuncular usta oyuncu Serdar Gökhan'ı çileden çıkartmıştı. Burak Özçivit Gökhan'ın eleştirilerine sessiz kalamadı.

''SAHNEYE ÇIKMAK İSTEMEDİ''

Serdar Gökhan kulisin hemen sahnenin arkasında olduğunu ve tüm konuşmayı duyduğunu söylemiş ve olayı şöyle anlatmıştı:

''Türkiye’yi temsilen Taşkent Film Festivali’ne gittik. 12 oyuncuyu sahneye davet ettiler. İki boş sandalyeye o iki arkadaşın oturması lazım. Kültür Bakanlığımız vasıtasıyla gitmiş olduğumuz organizasyonda yanımıza gelip oturma tenezzühünde bulunmadılar. Kulisten 'Ben gelmem, ben çıkmam' diye sesler duyduk. Türkiye'yi temsilen gittiğimiz etkinlikte yanımıza oturma tenezzülünde bulunmadılar. Biz oraya beş kuruş menfaat gözetmeksizin, vatanımızı tanıtmak için gittik. Bu arkadaşların niyetini anlayamadık, bütün oyuncular olarak moralimiz bozuldu. Sonra laflar üretildi ‘ben kıskanıyormuşum’ Ben onun neyini kıskanayım? Kıskanılacak neleri var da kıskanacağım?''

BURAK ÖZÇİVİT'TEN YANIT GELDİ

Sosyal medyada oldukça fazla takipçisi bulunan Burak Özçivit, dün hesabından yayınladığı bir fotoğrafla Serdar Gökhan'ı tiye aldı. Ünlü oyuncunun 'Gülüyoruz hem de' notuyla paylaştığı bu fotoğrafla Serdar Gökhan'a yanıt verdiği iddia edildi.

Burak Özçivit'ten Serdar Gökhan'a yanıt gecikmedi

 

Kaynak : Mavi Kadın
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.