07 Ağustos 2022, Pazar 21:49

Burcu Esmersoy vasiyetini hazırladı!

Burcu Esmersoy vasiyetini hazırladı!

45 yaşındaki sunucu Burcu Esmersoy, geçtiğimiz gün bir gözlük markasının tanıtımı için kameraların karşısına geçti. Samimi açıklamalarda bulunan Esmersoy: "Siz vefat ederseniz mal varlığınız istemediğiniz insanlara da gidebilir. Bunun için önceden yaptım. Bir kısmını vakıflara ve kardeşime bağışladım" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Burcu Esmersoy bir gözlük firmasının yeni sezonunu tanıtmak için kameraların karşısına geçti. Gözlüklerin yeni sezon koleksiyonunu tanıtırken muhabirlerin sorularını yanıtladı. Ünlü sunucu kameraların karşısında samimi açıklamalarda bulundu.

45 yaşındaki Burcu Esmersoy, bazen çok düşündüğü bir dönemde olduğunu ifade etmişti. Bunu hatırlatan gazetecilerin ''Dertlendiğiniz zamanlar oluyor mu?'' sorusu üzerine özel açıklamalarda bulundu.

''ZATEN İKİ KERE EVLENMİŞ İNSANIM''

Popüler sunucu: "Dertlenmiyorum ama kızıyorum kendime. Televizyonculuğa geç başlamışım. Bir tane yurt dışı maceram oldu. Evlendik, geri geldik. Orası boş geçen bir zaman. Yok yani bende... Keşkelerim olduğu zamanlar oluyor." dedi. 

İlişkileri hakkında konuşmak isteyemen ünlü sunucu "Zaten iki kere evlenmiş insanım..." diyerek bu konuyla ilgili konuşmaktan kaçındı.

"EVLİLİKLERİMDE TEMPOLAR UYUŞMADI"

Diğer yandan evlilikleri ile ilgili şu sözlere imza attı: "İlk eşim Formula 1 seyahatlerinde falandı. Ben de Türkiye'de yaşamaya çalışıyordum. Böyle karışık bir durum vardı. Buraya gelemediğimiz bir dönemdi. İkinci evliliğimde de saatlerimiz uymuyordu. Ben sabahın 6'sında kalkan bir insanım. O uyuyordu. O yüzden denk gelemiyorduk."

"ANNE OLMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM ZAMANLAR OLDU"

Teyze olmaya hazırlanan Burcu Esmersoy yaşadığı sevinci muhabirlerle paylaştı. Kendisine sorulan ''Anne olmak gibi bir hayaliniz var mı?'' sorusuna "Benim de düşündüğüm zamanlar oldu. Şu an bilmiyorum. Teyze olmaya konsantreyim." cevabını verdi.

''VAR Kİ PAYLAŞLIYORUZ!''

Sosyal medyada çok konuşulan pozlar paylaşan Burcu Esmersoy ''Var ki paylaşıyoruz!'' diyerek iddialı bir yanıt verdi.

''VASİYETİMİ HAZIRLADIM''

Burcu Esmersoy vasiyetini hazırladığını açıkladı: "Siz vefat ederseniz mal varlığınız istemediğiniz insanlara da gidebilir. Bunun için önceden vasiyetimi hazırladım. Bir kısmını vakıflara ve kardeşime bağışladım."

Etiketler : burcu esmersoy yaş burcu esmersoy vasiyet

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT