2023-05-25 12:45:15 | Son Güncelleme : 2023-05-25 14:49:57

Burcu Esmersoy'dan şaşırtan metrobüs itirafı: Hiç metrobüse binmedim

Nazım Akmandil ile eylül ayında nikâh masasına oturmaya hazırlanan Burcu Esmersoy, önceki gün 'Bir Yaz Gecesi Rüyası' adlı davet kapsamında düzenlenen defileyi izledi. Fıstık yeşili elbisesiyle göz kamaştıran ünlü sunucu, "Çekimden koştura koştura buraya geldim" derken, metro ve metrobüs itirafıyla dikkat çekti.

Burcu Esmersoy'dan şaşırtan metrobüs itirafı: Hiç metrobüse binmedim

Ünlü isim Burcu Esmersoy, önceki gün boğaz manzaralı bir oteldeki davete katıldı. Koşturarak davete yetiştiğini söyleyen Burcu Esmersoy'un toplu taşıma ile ilgili yaptığı açıklama gündeme oturdu.

"METROBÜSE HİÇ BİNMEDİM"

Defile fıstık yeşili bir elbise ile katılan Burcu Esmersoy, şıklığı ile ilgi odağı oldu. Çalışkanlığı ile bilinen Esmersoy, yine çok yoğun bir iş temposu içinde olduğunu söyleyerek ekledi; "Bir çekimden koştura koştura buraya geldim. Görüşmelere geç kaldığım zaman toplu taşımayı kullanıyorum. Metroya bindiğim oluyor. Görenler gülümseyip, fotoğraf çektiriyor. Metrobüse hiç binmedim. Sanki metrobüs hep karşıya geçiyormuş gibi geliyor bana." Ünlü ismin bu açıklaması sosyal medyada kısa sürede geniş yer bularak gündeme oturdu.

Mavi Kadın