Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
01-11-2022 07:00 | Güncelleme : 02-11-2022 01:03

Burcu Kara'dan 'doğuma günler kala' fotoğrafları

Google News

İkinci bebeğini bekleyen Burcu Kara, doğuma günler kalan yeni fotoğraflar paylaştı.

Burcu Kara doğumdan önceki son fotoğraflarını paylaştı
Burcu Kara doğumdan önceki son fotoğraflarını paylaştı

'Haziran Gecesi' dizisiyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Burcu Kara, 'Hakim' ve 'Milat' gibi başka başarılı yapımlarda daha yer alarak hayran kitlesini genişletmişti. 6 yıl önce ünlü isim Fırat Parlak ile nikah masasına oturan Burcu Kara, 2017 yılında ilk çocuğu Ali Çınar'ı kucağına almıştı. 8 aylık hamile olan Burcu Kara bebeğinin ismini açıkladı.

Burcu Kara'dan 'doğuma günler kala' fotoğrafları

"HEPSİ GELİP KARNIMA YANAŞIYOR!"

Hamileliğinin son dönemine yaklaşan 42 yaşındaki oyuncu Burcu Kara son hamile paylaşımına şu notu düştü; "Küçük misafirimle ben iyi haftalar dileriz. Hissediyorlar mı her şeyi dersiniz? Hepsi gelip karnıma yanaşıyor." Kara bu son gönderisi ile adından söz ettirdi. Hamile hallerini çok fazla sosyal medya hesabında paylaşmayan ünlü isim, bu haliyle de taktir topladı.

Burcu Kara'dan 'doğuma günler kala' fotoğrafları

HAMİLELİĞİ HAKKINDA SON DURUMU BİLDİRDİ!

Burcu Kara önceki gün Bebek'te vapurda binmek üzereyken gazetecilerle karşılaşmış ve hamileliği hakkında bilgi vermişti;  "Hamilelik çok güzel geçiyor. Bunun için her gün şükrediyorum. İlkinde de öyleydi. Sağlıklı bir süreç oluyor benim için kendimi iyi hissediyorum"

Burcu Kara'dan 'doğuma günler kala' fotoğrafları

OĞLUNA KOYDUĞU İSMİ AÇIKLADI!

İkinci oğlunu kucağına almaya günler kalan Burcu Kara, son verdiği röportajında şunları söylemişti; "Bu ara canım acayip pide çekiyor. Aklıma böyle sürekli internetten sipariş veriyim geliyor. Her aklıma geleni alsam 30 kilo almıştım şimdiye kadar. Pilates yaparak formumu korumaya çalışıyorum. Akşam, gece bile olsa gidiyorum" demişti. Ardından bebeklerinin ismine karar verdiklerini açıklayan Kara, Fırat Parlak ile oğullarının ismini 'Can' koyacaklarını açıkladı.

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.