12 Ağustos 2022, Cuma 06:58

C Vitamini Serumu Kullananların Yorumları Ciltlerindeki Değişiklikler

C Vitamini Serumu Kullananların Yorumları Ciltlerindeki Değişiklikler

Son zamanlarda yüz serumları arasında adını en sıkça duyduğumuz bakım ürünü C vitamini serumudur.

Son zamanlarda yüz serumları arasında adını en sıkça duyduğumuz bakım ürünü C vitamini serumudur. Kadınların cilt sağlığı ve güzelliği için bakım ürünlerinin arasında popülerlik kazanan C vitamini serumu, cilt lekelerini gidermeyi vaat etmektedir. Aynı zamanda cilde ışıltı ve aydınlık kattığı gibi, cilt sorunlarıyla son derece mücadele etmektedir. Yazımızın devamında cildine C vitamini serumu kullananların olumlu ve olumsuz görüşlerini bildirdik.

Cilt Ve Yüz İçin C Vitamini Serum Kullananların Yorumları

C vitamini serumunu cildimdeki sivilce ve lekeleri için kullanıyorum. Yaklaşık 4 günden beri kullanmama rağmen sivilce lekelerimin açıldığını fark ettim. Severek kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Size sadece bir önerim var arkadaşlar. C vitamini serumu kullanırken mutlaka güneş kremi kullanmalısınız. Yani dışarı çıkarken yüzünüze güneş kremi sürmeyi ihmal etmemelisiniz. Aksi taktirde cildinizde C vitamini serumu olduğundan güneşte kararma yapabiliyor.

Arkadaşlar bende sivilce lekelerimi gidermek için C vitamini serumu kullanmaktayım. Kullanmaya başlayalı yaklaşık bir hafta oldu ve etkisini gördükçe daha da heyecanlanıyorum. Cildimde renk eşitsizliğine neden olan sivilce lekelerimde inanılmaz bir açılma var düzenli kullandığım taktirde sivilce lekelerimden eser kalmayacağını düşünüyorum.

Yaklaşık bir haftadır cildim için C vitamini serumu kullanıyorum. Ancak ben pek memnun kalmadım. Normalde cildimdeki lekeler için kullanmaya başlamıştım. Alnımda ve yüzümün bazı bölgelerinde sivilceler çıkmaya başladı. Bende bırakmak zorunda kaldım. Şimdi bir de sivilcelerim için uğraşıyorum.

C vitamini serumunu cilt sorunlarım için kullanıyordum. Lakin pek bir etkisini göremedim. Sadece cildime parlaklık yani beyazlık verdi. Ben sivilce lekelerimin geçmesini istediğimden pek mutmain olamadım. Zaten serumu kullanmayı bıraktığımda cildimdeki parlaklık da gitti.

Cildimdeki akne lekeleri için C vitamini serumu kullanmaya başladım. Dudağımın üstünde sivilce lekeleri vardı aynı zamanda cildim biraz solgun gözüküyordu.  C vitamini serumunu kullandığımdan beri cildimdeki değişimin farkındayım ve çok mutluyum. Çok fazla düzenli olarak kullanmama rağmen sivilce lekelerim açıldı ve cilt tonum eşitlendi. Cildimin daha aydınlık ve pürüzsüz göründüğünü fark edenler oluyor. Severek kullanıyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

C vitamini serumunu bir hevesle aldım ancak hevesim kursağımda kaldı. Sanırım benim cildim hassasmış bunu da bu şekilde öğrenmiş oldum. Yüzümde kızarıklar ve sivilceler oluşmaya başladı. Aynı zamanda kızarıkla beraber kaşıntı da oluştu. Zaten cildime sürdüğümde bıraktığı etkisini de pek sevememiştim sanki yapış yapış kalıyordu. Benim önerim hassas ciltler C vitamini serumunu kullanmadan önce belli bir bölgede denemeler gerekir.

C vitamini serumu cildime en iyi gelen ürünlerden biri diyebilirim. Cildimi resmen bebek gibi yaptı, kızarıkları ve cilt kuruluğunu giderdi. Çevremdekiler cildime ne kullandığımı sorar oldu ve herkese de tavsiye ediyorum. Sadece kokusu biraz rahatsız ediyor ama etkisi bu kadar büyük olduktan sonra kokusuna da göz yumuyorum.

C vitamini serumunu cildime severek kullanıyorum. C vitamini serumunu almadan önce biraz araştırma yapıp o şekilde aldım. Gerçekten ilk kullanımda bile cildimdeki farkı anladım. Cildime parlaklık kazandırdı ve cilt tonumu eşitledi. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

C vitamini serumunu bir süredir cildimdeki sorunlar için kullanıyordum. Lakin artık kullanmıyorum çünkü bende pek bir olumlu etki göstermedi. Aksine cildimde sivilceler oluşmaya ve cildim kurumaya başladı. Bu yüzden kullanmayı bıraktım.

Yaklaşık 3 günden beri cildim için C vitamini serumu kullanıyorum. Yüzümde oluşan hissi çok beğendim, rahatsız etmiyor. Aynı zamanda cilde ışıltı veriyor. Biraz solgun bir cildim vardı serumu kullandığımdan beri cildimdeki canlılık arttı. Severek ve düzenli kullanmaya devam edeceğim.

Benim cildime her ürün fayda etmiyor. Ancak C vitamini serumunu kullanmaya başladığımdan beri cildimdeki büyük değişimin farkındayım. Ben sadece gece bakımı için kullanıyorum. Ürünü çok başarılı buldum. Cildinin daha sağlıklı ve ışıl ışıl olmasını isteyen herkese tavsiye ederim.

C vitamini serumunu bende yüzümdeki lekeleri gidermek için kullanmaya başladım. Düzenli kullanımda ilk bir hafta içerisinde olumlu etkilerle karşılaştım. Cildimdeki güneş lekesi ve sivilce lekesi vardı. Şuan lekelerim çok bariz değil ve renkleri açıldı. Cildim daya aydınlık ve de pürüzsüz gözüküyor diyebilirim. Severek kullanıyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Yaklaşık bir haftadır C vitamini serumu kullanıyorum. Düzenli kullandım ve çok da hoşuma gitmişti açıkçası. Ancak hiç sivilce çıkarmayan ben C vitamini serumun kullandıktan sonra sivilce çıkarmaya başladım. Şuan yüzümde birkaç tane sivilce var bu yüzden bırakmak zorunda kaldım.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 

2 Yorum

  1. Sema

    Arkadaşlar özellikle yorum yapmak istedim. Ben hayatımda bu kadar işe yarayan cok az şey gördüm. Kullanmaya baslayali daha bir ay bile olmadi ama böyle bir cilt tonu eşitleme olamaz. Borç mu alırsınız, kredi mi cekersiniz, tefeciye mi düşersiniz bilemem ama alin, aldırın, stok yaptırin o ka.....

  2. mustafa iskender

    yetkili satıcının muayenesi ile duaderm %5 leke serumu aldım. kendisine yüzümü tahriş ediyor dedikçe ısrarla gece sür yat deyip kullandırdı. bir haftanın ardından gece sabaha kadar acısından uyutmadı. kısacası 2 gündük yanık kremi kullanıyorum hala yüzümdeki tahrişler yanıklar geçmedi. alırken bir daha düşünün..

 
 
KAPAT