2022-12-06 22:33:52 | Son Güncelleme : 2022-12-06 22:45:44

Cem Belevi; ''Beni çok üzdüler''

Bir dönem özel hayatıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Cem Belevi samimi açıklamalarda bulundu.

Cem Belevi; ''Beni çok üzdüler''

Ünlü şarkıcı Cem Belevi, TRT Radyo1'de "Kum Saati" programına misafir oldu. Özel hayatıyla sık sık gündem olan şarkıcı kendisi hakkındaki sorulara içtenlikle yanıt verdi. 

''16 YAŞINDAN BERİ YAZIYORUM''

Yeni şarkısı ile müzik listelerine giren Cem Belevi, "16 yaşından beri şarkı sözü yazıyorum. Oyunculukta şarkıcı kimliğimi yansıtan rollerden çok karakter oyunculuğu rollerde yer almak istiyorum. Son iki sinema filminde şaşırtan iki karaktere hayat verdim. Biri Adanalı bir baron, film büyük bir ihtimalle şubat ayında vizyona girecek. Oyunculuk güzel ama benim yolum müzik." diyerek yanıtladı.

''Y KUŞAĞINI BİLE YAKALAMAK ZOR''

Son zamanlarda gündemde olan z kuşağı hakkında da konuşan Cem Belevi şunları söyledi;

"İtiraf etmek gerekirse Y kuşağını bile yakalamak zor. Z kuşağı rapçiler. Dizilerdeki rollerimle ve müziğimle her kuşağa ulaşmaya çalışıyorum." dedi.

"Hayatında üç vazgeçilmez şey nedir?" sorusuna Cem Belevi, "Telefon, gitar, köpeğim Sütlaç." cevabını verdi.

''ÜZÜLDÜM''

Cem Belevi, kendisine yöneltilen "Aşk" deyince?" sorusuna; "Çok üzüldüm, o konulara girmeyelim'' diyerek cevap verdi.

NELER OLMUŞTU?

İrem Derici ile arkadaşlık bir süredir devam eden Cem Belevi, Dericinin sosyal medya hesabından yaptığı şok eden açıklamalarla sarsılmıştı.

İrem Derici; "Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler" ifadelerine yer verdiği sözleriyle gündeme oturmuştu.

CEM BELEVİ KİMDİR?

Cem Belevi 4 Haziran 1973 yılında İzmir'de doğdu. Türk şarkıcı, söz yazarı ve aktördür. Brunel Üniversitesi'nde uluslararası işletmeokudu. Annesi ressam, babası piyanisttir.

İlk albümü Bilmezsin'i 2013 yılında çıkardı. "Günaydın Sevgilim" (İngilizce:"Good morning my lover") albümün çıkış şarkısı ve ilk videosu oldu. Albüm pek ilgi görmedi ama şarkı Türk müziği yöneticisi Samsun Demir'den etkilendi. Şarkı daha sonra Enbe Orkestrası & Behzat Gerçeker'in albümünde yeniden düzenlendi. 2014 yılında Sway'in Türkçe versiyonu olan "Kim Ne Derse Desin" için Ayşe ile düet yaptı. Şarkı Türkiye'de çok başarılı oldu ve 2014 Türkiye Müzik Ödülleri'nden iyi çıkış kategorisinde aday gösterildi.  2015 yılında daha önce Zeki Müren ve Muazzez Ersoy tarafından söylenen Suat Sayın'ın cover şarkısı "Sevemez Kimse Seni"yi ikinci single'ı yayınladı. Müzik videosu 25 Mayıs 2015'te Hasan Kuyucu'nun yönettiği adıyla yayımlandı. Video Santorini'de geçiyor.

Mavi Kadın