20 Mayıs 2022, Cuma 07:55

Cem Yılmaz'ın yeni dizisi: Erşan Kuneri ne zaman yayımlanacak, konusu ne? Oyuncuları kim?

Cem Yılmaz'ın yeni dizisi: Erşan Kuneri ne zaman yayımlanacak, konusu ne? Oyuncuları kim?

Senaryosu ve yönetmenliğini ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yaptığı Erşan Kuneri dizisi, başarılı oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekmeyi başarırırken, dizinin bir süredir merakla beklenen ilk fragmanı yayımlandı. İlk bölümü 13 Mayıs'ta yayınlanacak dizinin başrollerinde; Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak yer alıyor. Dizinin izleyiciler ile buluşmasına sayılı zaman kala, “Erşan Kuneri dizisinin konusu nedir, oyuncuları kim, ne zaman başlayacak?”,”Cem Yılmaz'ın canlandıracağı Erşan Kuneri karakteri kimdir, gerçekte var mıdır?” soruları gündemde yerini aldı. İşte Erşan Kuneri dizisinin kaç bölümden oluşacağı, oyuncu kadrosu ve  Erşan Kuneri'ye dair merak edilenler…

ERŞAN KUNERİ KİMDİR, GERÇEKTE VAR MI?

Can Yılmaz'ın anlatımıyla, G.O.R.A filminde bir dakikalık planda ilk defa karşımıza çıkan Erşan Kuneri, gerçek bir kişi değildir. Erşan Kuneri karakteri, kurgusal bir karakterdir.

ERŞAN KUNERİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Erşan Kuneri dizinin konusu; Cem Yılmaz'ın sevilen filmleri G.O.R.A ve Arif V 216'da boy gösteren Erşan Kuneri karakterinin, 1975-1978 yılları arasındaki sinema serüvenini kaleme alıyor.

Erşan Kuneri, sinemada farklı türlere el atmaya karar verir. Sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçerek yeni bir macereya atılır.

ERŞAN KUNERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Dizinin başrol oyuncusu Cem Yılmaz, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada; Erşan Kuneri'nin 13 Mayıs'ta Netflix'te yayınlanacağını açıkladı.

ERŞAN KUNERİ DİZİSİ KAÇ BÖLÜM, BÖLÜMLER KAÇ DAKİKA?

Erşan Kuneri dizisi, 8 bölümden oluşuyor ve her bölüm 30 dakika olacak. Erşan Kuneri dizisini başlangıçta sinema filmi olarak düşünen Cem Yılmaz, sonrasında 8 bölümlük bir Netflix dizisi olarak planlandı. Cem Yılmaz, diziyle ilgili "İlk defa bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak." cümlelerini kullandı.

ERŞAN KUNERİ OYUNCULARI KİMLER?

Erşan Kuneri dizisinde Cem Yılmaz’ın birçok filminde birlikte rol aldığı, biribirinden başarılı isimler yer alıyor. Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosu şöyle:

Cem Yılmaz

Türk komedyen; oyuncu, müzisyen, karikatürist, seslendirmen, senarist, yapımcı ve yönetmen Cem Yılmaz 1973 Sivas doğumlu. Yönetmenlik ve senaristliğin yanı sıra oyuncu olarak izleyici karşısına çıkan ünlü komedyen birçok stand-up projesine imza attı. Erşan Kuneri dizisinde Erşan Kuneri rolünü canlandırcak.

Zafer Algöz

1961 Kars doğumlu Zafer Algöz; Pek Yakında, Ali Baba ve Yedi Cüceler, Arif V 216, Karakomik Filmler gibi Cem Yılmaz'ın birçok filminde birlikte çalışan usta oyuncu, Netfilx de yayımlanacak Erşan Kuneri dizisiyle karşımıza çıakcak.

Ezgi Mola

1983 İstanbul doğumlu güzel ouncu sinema ve dizi oyunusu. Organize İşler, Hokkabaz, Dedemin İnsanları, Patron Mutlu Son İstiyor, Kocan Kadar Konuş, Organize İşler Sazan Sarmalı filmleri ve son olarak da Masumlar Apartmanı dizisiyle performansından söz ettiren güzel ve başarılı oyuncu Erşan Kuneri dizisiyle ekranlara geri dönecek.

Çağlar Çorumlu

Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Çağlar Çorumlu 1977 Amasya doğumlu. Babam Çok Değişti, Karakomik Filmler 2; Emanet, Cebimdeki Yabancı, Arif V 216, Kolonya Cumhuriyeti başta olmak üzere birçok sinema filminde, dizide ve Güldür Güldür Show'da oynayan başarılı oyuncu Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Uraz Kaygılaroğlu

Oyuncu ve sunucu Uraz Kaygılaroğlu 1987 İstanbul doğumlu. Çakallarla Dans 5, Karakomik Filmler, Eltilerin Savaşı gibi filmlerde yer almış aynı zamanda bir çok dizide de seyircinin beğenerek izlediği, oyunculuğun yanı sıra sunuculukta da başarılı. Erşan Kuneri dizisinde rol alacak.

Merve Dizdar

1989 İzmir doğumlu başarılı oyuncu Merve Dizdar, Eltilerin Savaşı ve Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? filmlerinde yer aldı. Son olarak Masumlar Apartmanı dizisiyle ekranlara veda eden güzel oyuncu Erşan Kuneri dizisiyle seyirci karşısına çıkacak.

Bülent Şakrak

1977 İstanbul doğumlu Bülent Şakrar oyuncu ve sunucu. Yılan Hikayesi, Sefirin Kızı, Sihirli Annem, Kınalı Kar, Kurtlar Vadisi Pusu, Ayrılsak da beraberiz gibi birçok dizi ve filmde oynayan başarılı oyuncu, Erşan Kuneri dizisinde rol alacak.

Necip Memili

Necip Memili 1980 Adana doğumlu. Guruldayan Kalpler Yok Artık! Kaçma Birader, Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul, Karakomik Filmler ve son olarak Çukur dizinide kararkteriyle seyircinin beğenisini toplayan başarılı oyuncu şimdilerde Erşan Kuneri dizisiyle ekranlara geri dönecek.

Özkan Uğur

MFÖ grubunun bir üyesi, müzisyen, sinema ve dizi oyuncusu Özkan Uğur 1953 İstanbul doğumlu. Eşkıya, Komser Şekspir, G.O.R.A., Cennet Mahallesi, A.R.O.G 2, Yahşi Batı, Pek Yakında, Arif V 216, Karakomik Filmler ve Karakomik Filmler 2: Deli'de rol alan usta oyuncu Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya 1988 Senegal doğumlu. Yaşamayanlar, Aynen Aynen, Kuzgun ve son olarak da Yasak Elma dizisiyle ekranlarda yer alan güzel oyuncu Erşan Kuneri dizisinde rol alacak.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT