10 Ağustos 2022, Çarşamba 04:26

Cilde doğal ve canlı bir görünüm kazandıran en iyi 9 likit allık önerisi

Cilde doğal ve canlı bir görünüm kazandıran en iyi 9 likit allık önerisi

Kozmetikçilerde krem, toz, stick ve likit gibi pek çok allık çeşidi satışta. Likit allıklar kolay sürülmesi ve doğal görünüm sağlaması ile en tercih edilen allık türlerinden. O kadar çok likit allık çeşidi var ki karar veremiyorum diyorsanız, işte en beğenilen, en çok satan likit allıklar:

Likit allıklar, yoğun pigmentasyonu ile cilde taze ve doğal görünüm kazandırır. Kozmetikçilerden ve internet üzerinden temin edilebilirler. Likit allık nasıl kullanılır, en beğenilen, en çok satan likit allıklar hangileri? İşte detaylar:

LİKİT ALLIKLAR CİLDE NASIL UYGULANIR?

Likit yapıdaki allıkların kullanımı oldukça kolay. İster bir fırça yardımıyla isterseniz de parmak uçlarınızı kullanarak allığı cilde hızlı bir şekilde uygulamak mümkün! Fırça kullanacaksanız, makyaj fırçanızı allığa batırın, yanak bölgenize nazikçe uygulayın.Yahut birkaç damla likit allığı parmaklarınızla yanak bölgenize sürün, ardından tampon hareketlerle hafifçe yayın.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN LİKİT ALLIKLAR LİSTESİ

MİSSHA DOĞAL GÖRÜNÜM SUNAN NEMLENDİRİCİ LİKİT ALLIK 9G. APIEU JUİCY-PANGWATERBLUSHER

Missha en beğenilen, en iyi allıklardan. Yapısı hafif, kullanımı kolaydır, cilde doğal bir ışıltı katar. Missha allığı kullanmak için; yanaklarınıza az miktarda sürüp cilde eşit bir şekilde dağıtın. Hepsi bu! Fiyatı:69,64 TL.

PASTEL LİKİT ALLIK - SHOW BY LİQUİD BLUSH 52

Pastel Show YourJoy Liquid Allığın 52 tonu yanaklara hem doğal bir kırmızılık hem de ışıltı vermede çok etkili. Bu likit allık yanaklara 24 saat gibi uzun bir süre boyunca pürüzsüz bir görüntü sağlıyor. Fiyatı: 29,80 TL.

MAYBELLİNE NEW YORK CHEEK HEAT LİKİT ALLIK - 30 CORALEMBER

Maybelline New York Cheek Heat 30 Coral Ember allığı kolay uygulama imkanı sunmasının yanısıra ciltte uzun süre kalıcı. Tüp formda olduğu için de ciltte iz kalmadan dağılıyor ve bu sayede cilde doğal bir görünüm veriyor. Yapısı kremsi olduğu için de uygulaması çok hızlı ve kolay oluyor. Fiyatı:56,94 TL.

INGLOT ALLIK – FACE BLUSH LİQUİD 94 (15 ML)

Inglot Allık Face Blush Liquid 94 oldukça kalıcı özellikte. Çok az ürün kullanılsa da cilde doğal bir ışıltı kazandırıyor. Fiyatı: 150,00 TL.

NYX PROFESSİONAL MAKEUP LİKİT ALLIK – SWEET CHEEKS SOFT CHEEK TİNT CARALİCİOUS

NYX Professional Makeup’ın Sweet Cheeks allıklarının yapısı oldukça yoğun pigmentli olduğu için çok az ürünle güzel sonuçlar çıkarıyor. Fırça kullanmadan yalnızca parmak uçlarınızla dağıtabileceğiniz bu allık cilde doğal kırmızılık verdiğinden çok beğeniliyor ve sıklıkla tercih ediliyor. Fiyatı:76,99TL.

LANCOME LİKİT SÜNGER ALLIK – CUSHİON BLUSH SUBTİL COLOR 024 SPARKLİNG FRAMBOİSE

Dünyaca ünlü Lancome markasının ilk likit sünger allığı yanaklara canlı ve parlak bir görünüm kazandırmada çok etkili. Cilde doğal bir hava kattığı için tercih sebebi. Fiyatı:224,00TL.

NARS LİQUİD BLUSH

Nars Liquid Blush likit allığın dokusu çok hafif ve ipeksi olduğu için cildin doğal bir şekilde renklenmesini sağlar. Saten bitişli olduğu için de sağlıklı bir cilt görünümü elde edilir. Uygulaması da çok kolay.Fiyatı:319 TL.

RARE BEAUTY SOFT PİNCH LİKİT ALLIK

Rare Soft Pink likit allığın dokusu yumuşak ve renk skalası da oldukça geniş. Toplamda 8 farklı renk seçeneği ile yoğun pigmentli bir yapıya sahip. Tüm gün ciltte kalan hafif de bir dokusu var. Fiyatı:400 TL

BEAULİS WHİPPY LİKİT ALLIK

Beaulis Whippy likit allık yanakları renklendiren doğal görünüm sağlayan bir allık. Fırça ile kolay uygulanan özelliğinin yanısıra renk yoğunluğu da çok başarılı. Fiyatı:19 TL.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT