05 Aralık 2021, Pazar 17:08

Cildi canlandıran ve yenileyen en etkili 7 yüz misti markası

Cildi canlandıran ve yenileyen en etkili 7 yüz misti markası

Yüz misti, cildi canlandırır, ferahlatır ve nem seviyesini arttırır. Uzman dermatologlar soluk ve donuk ciltleri aydınlatmak için yüz misti önermektedir. Yüz misti, mineral su veya termal sudan oluşur. Cildi nemlendirmek ve tazelemek için harika 7 yüz mistini bir araya getirdik.

Cildinizi yenilemek için misti yüzünüze püskürtün. Sabah kalktığınızda nemlendiricinizi sürdükten sonra veya makyajınızı yapmadan önce yüz misti kullanabilirsiniz.

Cildi Nemlendiren Ve Canlandıran En Etkili 7 Yüz Misti

Inglot Karma & Yağlı Ciltler İçin Yüz Misti -Refreshing Face Mist Combination To Oily Skin

Cilde ferahlık verir ve canlandırır. Ginkgo özlü yeşil mist sebumu emer, kuru ve normal ciltleri ferahlatır. Yağlı ve karma ciltleri pürüzsüzleştirir ve matlaştırır. Makyaj üzerine uygulandığında, makyajı dağıtmaz. Piyasadaki fiyatı 125,00 TL’dir.

L'occıtane Peony Şakayık Yüz Misti 50 ml

İçerdiği özler sayesinde cildi tazeler ve gözenekleri sıklaştırır. İnce yapısı sayesinde ciltte ağırlık yağmaz ve ciltte yokmuş gibi hissettirir. Cildin daha güzel görünmesini sağlar. Aynı zamanda narin kokusu sayesinde cildini mis gibi kokmasını sağlar. Piyasadaki fiyatı 308,00 TL’dir.

Caudalie Grape Water Soothing Moisturizer Spray

Yüz misti % 100 doğal formülü sayesinde cilde anında nem kazandırır. Ciltte kuruluk ve kızarıklık gibi cilt problemlerinin yatışmasını sağlar. Cildi rahatlatır ve güzel kokmasını sağlar. Yağlı, karma, normal ve kuru ciltler gönül rahatlığı ile kullanabilir. Piyasadaki fiyatı 65,30 TL’dir.

Mist & Fix Travel Size Spray

Alkolsüz yeni formülü sayesinde cildinizi nemlendirir. Makyajdan önce kullanıldığında makyajın kalıcılığını arttırır ve sabitler. MIST and FIX sayesinde uygulanan ürünlerin özellikleri optimize edilir ve uygulamaları kolaylaştırılır. Piyasadaki fiyatı 139 TL’dir.

Dream-y Mist Çok Etkili Sprey

Yüz misti papatya, yasemin, lavanta ve allantoin aromatikleri içerir. İçeriğindeki doğal aromatikler sayesinde cildi nemlendirir, rahatlatır ve yatıştırır. Yüz misti, cildi besler, yatıştırır ve parlatır. Aynı zamanda kaliteli uyku sağlar. Cilt bakımınızda kullandığınız gibi gece yatmadan önce yastığınıza püskürtebilirsiniz. Böylece gece boyunca sakinlik verecek daha iyi uyumanızı sağlayacaktır. Piyasadaki fiyatı 349 TL’dir.

Face Spray With Aloe Vera, Chamomile And Lavender

İçeriğindeki sakinleştirici botanikler ve C vitamini sayesinde cildi yaşlandıran serbest radikallerle savaşır. Cilde parlaklık kazandırır, hücreleri yeniler ve yatıştırır. Piyasadaki fiyatı 149 TL’dir.

Facial Spray With Aloe,Sage and Orange Blossom

Adaçayı ve portakal çiçeği canlandırıcı buğusu sayesinde cilde tazelik kazandırır ve nemlendirir. Cilt tonunu eşitler ve cildi arındırıcı botanik özleri sayesinde pürüzsüz ve esnek bir cilde kavuşmanızı sağlar. Piyasadaki fiyatı 149 TL’dir.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT