16 Temmuz 2020, Perşembe 05:28

Çilleri Yok Eden En Etkili Çil Kremi Markaları Ve Fiyatları

Çilleri Yok Eden En Etkili Çil Kremi Markaları Ve Fiyatları

Eczanede İnternette Satılan En İyi Çil Kremleri Ve Fiyatları

Çiller, ciltteki küçük kahverengi lekelere denir. Güneşe maruz kalmak ciltteki çil oranını artırır. Özellikle kızıl saçlı kişilerde çil ile sıklıkla karşılaşılır. Çiller, genetik, uzun süre güneşlenme, hamilelik vb. nedenlerden dolayı yüzünüzde, cildinizde çillenme meydana gelebilir. Çillerden kurtulmak için çeşitli yöntemler mevcuttur. Bu yöntemlerden en çok tercih edilenlerden biri de çil kremi kullanmaktır.

Çilleri Geçiren Çil Kremleri Nelerdir?

Fazıl Çil Kremi

Ne zaman güneşe çıksanız lekeler ve çiller iyice depreşiyor mu? Çok rahatsız edici olduğunun farkındayız ve sizin için harika bir önerimiz var. Fazıl Çil Kremi, her gece düzenli olarak kullanılırsa cildinizdeki lekeleri açar ve bu inatçı lekelerin çoğalmasını engeller. Bu ürünü her eczanede bulabilirsiniz. Siyah noktalara karşı etkilidir, çilleri ve güneş lekelerini giderir, cildi 5 tona kadar beyazlatır. Hem sabah hem de akşam kullanılabilir. Ancak gündüz uygulanırsa ardından güneş koruyucu sürmek gerekir. Fazıl Çil Kremi 32 gr fiyatı 49,90 TL'dir.

Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Krem

İşte çillerin korkulu rüyası bir ürün daha! Mecitefendi Bezelye Özlü Çil Ve Leke Giderici Krem çillerden kurtulmanıza çok yardımcı olacaktır. Ancak bu kremi cildinize sürdükten sonra güneşe maruz kalmamalısınız. Eğer dışarı çıkmak zorundaysanız kremi kullandıktan sonra 15-20 dk bekleyip cildinize güneş kremi sürmelisiniz ve güzelce yedirerek tamamen nüfuz ettirmelisiniz. Bu krem günde 2 defa (sabah-akşam) uygulanır. Buna en az 28 gün devam edilirse lekeleri belirgin şekilde hafifletecektir. Eğer ciltte bulunan lekeler ağırsa, kullanım süresi 3-6 ay arasında değişebilir. Mecitefendi Bezelye Özlü Çil ve Leke Giderici Krem fiyatı 75,00 TL'dir.

Erica Leke ve Çil kremi 50 ml

Cilt rengi, pigment denilen bir maddeden kaynaklanır. Eğer bu madde işlevini doğru şekilde yerine getiremezse lekeler ve çiller oluşur. Gebelik, yaşlanma, sivilce ve güneşe maruz kalma gibi faktörler de bu sorunlara yol açabilir. İşte bu krem, cildin renginden sorumlu pigment maddesinin düzenli çalışmasını sağlar. Böylelikle çilleri ve lekeleri meydana getiren hücrelerde onarıcı etki göstererek bu problemlere çözüm olur. Cildin kendi doğal rengini kazanmasında büyük rol oynar. Uygulandığı bölgeye nem vererek cildi gerginleştirir. Ancak üzerine başka bir ürün sürmek etkisiz kalmasına sebep olur. Yoğunlaştırılmış nemlendiricilerle bu krem, başka bir nemlendiriciye ihtiyaç bırakmaz. Lekeleri ve çilleri tamamen yok edebilir. Kullanımın ardından güneşe çıkmamalıdır. Bütün cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabilecek olan Erica Leke ve Çil kremi 50 ml fiyatı 25,19 TL'dir.

Dermosin gold Leke Giderici ve Cilt Beyazlatıcı Çil Kremi

Nemlendirici ve pigment düzenleyici maddeler barındırır. Kahverengi cilt lekelerini geçirir ve çillerin azaltılmasında başarılı sonuç verir. Kısaca bu krem ile cildinizi pürüzsüzleştirmeniz ve doğallığı yakalamanız mümkündür. Cilt dokusunu yenileyen bu krem, sizi ışıl ışıl bir cilde sahip olmanın keyfiyle tanıştırır. Her gün sabah saatlerinde çil ve lekelerin bulunduğu yerlere uygulanmalıdır. Yaz mevsiminde kullanıyorsanız güneşe çıkmadan 15 dk önce kullanmalı ve 6 saat arayla bu şekilde tekrar etmelisiniz. Düzenli kullanıldığı takdirde faydası 6. haftadan itibaren görülmeye başlar. Terden ve sudan etkilenmeyen Dermosin bitkisel leke giderici ve çil giderici bitkisel gündüz kremi 69 TL fiyat etiketine sahiptir.

Lacinia Çil Kremi (Anti Freckles) 45 ml

Vitamin ve bitki özleri bakımından zengindir. Çil ve lekeleri en aza indirir. Günlük nemlendirici görevi üstlenir. Yüz bölgesine de vücudun lekeli başka bir yerine de uygulanabilir. İyice yedirilerek ciltle bütünleştirilmelidir. Gündüz uygulanıyorsa 30 ya da 50 faktör güneş kremi kullanılmalı, uyumadan önce sürüldüğü zaman lacınıa çil ve leke kremi tatbik edilmelidir. Böyle kullanan kişiler de çok fayda gördüklerini bildirmişlerdir. Lacinia Çil Kremi (Anti Freckles) 45 ml fiyatı 105,00 TL'dir.

Salkom Çil (Leke) Kremi - Anti Freckles

B3 vitamini, kına özü ve meyan kökü içerir. Melanin pigmentini kontrol altına alır. Bu sayede lekelerin ve çillerin rengini açar. İçinde yer alan Barbados kirazı, tam bir C vitamini hazinesidir. Melanin pigmentini baskılayan ve lekeleri azaltan temel bileşen de bu vitamindir. Vücudun ve yüzün lekeli kısımlarına sürülür ve yedirilir. Salkom Çil (Leke) Kremi - Anti Freckles fiyatı 99,00 TL'dir.

Çillere Kesin Çözüm Suna Dumankaya’dan Doğal Maskeler Tıklayınız

Leke Giderici Maske Tarifleri (Çil, Güneş, Sivilce, Cilt Lekesi İçin) Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT