02 Nisan 2020, Perşembe 16:22

Çok Komik Mizah Makara Espirili Sözler 2020 Örnekleri

Çok Komik Mizah Makara Espirili Sözler 2020 Örnekleri

Güldüren En Komik Sözler Komik Espriler

Hepimiz hayatın stresinden uzaklaşmaya ve biraz kafa dağıtmaya ihtiyaç duyuyoruz. İşte böyle durumlarda komik sözler imdadımıza yetişiyor. Kaliteli bir mizah anlayışının hakim olduğu 'en komik sözler'i hazırlarken biz çok eğlendik, inanıyoruz ki siz de çok eğleneceksiniz. Komik sözleri bir araya getirdiğimiz bu yazıda sizi kahkahaya boğacak komik sözler, komik mesajlar yer almaktadır. Dilerseniz bu sözleri İnstagram'da veya başka bir sosyal mecrada paylaşarak sevdiklerinizi de gülüşlerinize ortak edebilirsiniz.

Eğlenceli Komik Sözler

 1. İlkokulda peltek bi arkadaşa okutmuşlardı andımızı. İyi dertler arkadaşlar dedi bize, bir daha da düzelmedi hayatım.
 2. Parayla Saadet olur, Merve olur, Hale olur, Jale olur. Parasız en fazla Nuriye ne biliyim Düriye falan olur.
 3. Otobüste mesajlaşırken yazdıklarımı okumaya çalışan teyzeye ön kamerayı açtım neye uğradığını şaşırdı bismillah diye çığlık attı.
 4. Tıraştan önce kafadaki stil Murat Boz ama sonuç yine İsmail Türüt.
 5. Ulan benim evim Bim’e yakın herifin ki Burger Kinge, Starbucksa. İnsan psikolojikmen fakirleşiyor.
 6. Millet elini sallasa ellisi. Ben elimi sallasam bu şansla kapıya pencereye vurup kırarım. İki ay alçıya alırlar yeminle.
 7. Kız olmuş 110 kilo, hala facede, twitterda eski eşine laf sokma çabasında. Neymiş, intikam soğuk yenen bir yemekmiş. Bir o kaldı yemediğin, ye onu da ye…
 8. Sabahları Adriana Lima gibi metrobüs durağına gelen o kızlar koltuk kapmaya gelince Kibariye’ye dönüşmeseler iyiler aslında.
 9. Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim eee senden ne haber.
 10. Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçseydi, odalarında Adriana Lima yerine Emine Beder'in posterleri asılı olurdu.
 11. Kızın teki facebookta duvarına “yengeç burcu kadını yalandan ve adatılmaktan hiç hoşlanmaz” yazmış. Lan sanki diğer burçlar aldatılınca halay çekiyor.
 12. Sen kadayıf kadar tatlı, lahmacun kadar sıcak, çiğ köfte kadar yakıcı, dolma gibi çekici, bulgur gibi asil ve içli köfte kadar dayanılmazsın.
 13. Az önce otobüsteydim. Arkadan bir kadın "Şu parayı alır mısınız" dedi. Aldım parayı cebime koydum, ne kadar iyi insanlar var bu dünyada.
 14. Ben bardak kırsam sakarım, Annem kırsa nazar, Babam kırsa bu bardağın burda ne işi var..
 15. Telefonumun şarjı %1 olduğunda prize koşarken kendimi hastayı acile yetiştirmeye çalışan hemşire gibi hissediyorum.
 16. Kızlar Çağatay Ulusoy sizin olmayacağı gibi, Adriana Lima’da bizim olmayacak. Biz bize kaldık anlayacağınızJ)
 17. Soğuk içiniz” sana ne lan. Parasını sen mi verdin? İstersem kaynatır içerim. İstersem ılık içerim. İstersem içmem. Al içmiyorum.
 18. Hemşire “kan değeriniz düşük” deyince utanıp başım önde odadan çıktım. Fakirlik damarlarıma işlemiş resmen! Kanımda bile değer yok.
 19. Psikoloğa gidip sorunlarım var dedim “Hangimizin sorunu yok ki, hepsi geçer” dedi gönderdi. Şimdi daha iyiyim. Profesyonel destek şart…
 20. Ajda Pekkan “Bizim zamanımızda insanlar birbirine karşı daha anlayışlıydı” demiş. Haklı valla. Osmanlı’nın hoşgörüsünü bilmeyen yok.
 21. Telefonu şarja koydum %100 beklerken bide baktım ki %7. Evladını kartal kapmış Fatma Girik gibiyim şu an.
 22. Aynı hatayı iki kez yapmam ben… En az 5–6 kez yaparım ki iyice emin olayım… Sağlamcı bir yapım var benim.
 23. Kızın 15 tane fotoğraf albümü var isimleri: Ben, pen, yine pen, aa pen, bak buda pen, fıratpen, pimapen…
 24. Sanırım internet bana aşık. Ben giriyorum, böyle bir kasılmalar bir eli ayağına dolaşmalar, yavaşlamalar falan hadi hayırlısı.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT