29 Ocak 2020, Çarşamba 13:58

Contractubex Kullananlar Yorumları Nasıldır Contractubex Yüzde Kullanımı

Contractubex Kullananlar Yorumları Nasıldır Contractubex Yüzde Kullanımı

Contractubex jel krem sivilce izi, yanık izi, dikiş, yara izi, ameliyat izinin geçmesi ve doğum sonrası çatlakların tedavisi için kullanabileceğiniz en etkili kremlerdendir.  Bunun gibi cilt problemleri olan kişiler için Contractubex jel krem birebirdir. Başka yöntemlerin çare vermediği çatlak, ameliyat izi ve leke gibi cilt problemleri için çok etkilidir ve tavsiye edilmektedir. Ancak yine de kesin konuşmak yanlıştır çünkü kremin göstereceği etki ve sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Ayrıca Contractubex jel krem sivilce sebepli cillte oluşan çukurları da geçirmeye yardımcı olan bir kremdir.

Contractubex Jel Krem Ne işe Yarar?

Contractubex Jel Kremin kullanım alanları şunlardır:

Yara izlerini geçirir: Contractubex jel krem ciltte herhangi bir bölgede meydana gelen yara izlerini geçirir. Buna ek olarak faça izi, kağıt kesiği, iğne izi, kedi tırnağı ve batma, delinme gibi durumlar sebebiyle oluşan yara izlerini de geçirir.

Sivilce izlerini iyileştirir: Contractubex  jel krem ciltte önceden çıkan sivilcelerin patlama veya korparma sebepli oluşan iz, çukur ve kızarıklıkları geçirmede oldukça etkilidir. Bunun dışında ciltteki su çiçeği izlerini geçirmeye de yardımcı olmaktadır.

Güneş lekelerini geçirir: Bazı ciltlerde oluşan güneş sebepli koyu renkli ve çirkin görünümlü lekelerin Ciltteki yanak izlerini geçirir: Contractubex jel krem ciltte meydana gelen ütü, sıcak su veya sigara yanığı benzeri yanık izlerini iyileştirmede oldukça etkili bir kremdir. Özellikle yüz, omuz ve sırttaki güneş lekeleri bu krem sayesinde geçmektedir.

Çil görünümünü azaltır: Ciltte güneş sebepli artan veya zaten ciltteki çil problemi yaşayan kişiler Contractubex  jel krem sayesinde bu görünümü azaltabilirler.

Cildi beyazlatmaya yardımcı olur: Contractubex jel krem çeşitli nedenlerden dolayı kararmış olan cildi beyazlatır, ciltteki istenmeyen lekeleri azaltır, cilt tabakasını yeniler ve ciltteki ton eşitsizliklerini azaltır. Bu sayede bu krem cildin rengini 2 tona kadar beyazlatır. Yaşlanma sebepli ciltte oluşan koyu cilt lekerini azaltır. Ameliyat sebepli ciltteki izlerini iyileştirir.

Ciltteki çatlakları azaltır: Contractubex jel krem cillteki çatlakları azaltmada etkilidir.

Contractubex Jel Krem Yüz İçin Kullanımı Nasıldır?

Contractubex jel kremi günde 1 kez gece uyumadan önce uygulamalısınız.

Contractubex kej kremin etken maddesinin deri altına nüfus etmesi oldukça hızlıdır. Ancak etkili sonuçlar alabilmek için krem cilde uygulanmadan önce cilt kirlerden arındırılmalı, makyaj varsa silinmelidir. Ayrıca krem uygulanmadan önce cilt kurulanmalıdır.

Contractubex jel kremi nohut büyüklüğü kadar parmağınıza alın ve cildinizdeki problemli olan bölgeye ince tabaka şeklinde uygulayın. Sonrasında hafif ovalayarak kremi dağıtın. Fazla bastırmayın.

Contractubex jel krem durulama gerektirmeden ciltte sabaha kadar kalır. Sabah uyandığınızda cildinizi normal rutininizdeki gibi duru su ile yıkayıp üzerine hafif bir nemlendirici veya güneş kremi uygulayabilirsiniz.

Contractubex Jel Krem Kullanıcı Yorumları

Contractubex jel kremi uzun süre kullanmıyor  olmama rağmen ameliyat izlerim gözle görülür şekilde azalttı. Bu kremi dikiş izlerine masaj yaparak günde 2 kez uyguluyorum.

Yüzümü sigarayla yakmıştım ve yuvarlak yara izi oluşmuştu. Contractubex jel kremi kullandıktan sonra bu izden küçük bir nokta dahi kalmadı. Henüz yeni iyileşen yaralarda bile oldukça hızlı etki ediyor. Daha önceden oluşan yaraları iyileştirmesi biraz daha fazla zaman alsa da olukça etkili bir ilaç olduğundan şüphe etmeyin derim.

Kaşımın kenarını yardığım için alnımın ortasında kocaman bir yaşa oluşmuştu ve bu yara için birçok dikiş atılmıştı. Contractubex  jel kremi 6 ay kullandıktan sonra izden eser kalmadı. İnanılmaz etkili bir ilaç.

Contractubex Jel Krem Fiyatı Nedir?

Contractubex jel krem tüm eczanelerde reçeteli veya reçetesiz olarak alınabilmektedir. SGK desteği dışında Contractubex jel kremin 2019 yılı satış fiyatı 46.50 TLdir.

Contractubex Jel Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Contractubex jel krem kullandıktan sonra aşağıdaki belirtileri yaşamanız durumunda zaman kaybetmeden acile veya kendi doktorunuza gitmelisiniz:

Aşırı duyarlılık (Alerjik reaksiyonlar) Belirtileri; yüzde, ağızda, dudakta, dilde ve boğazda şişme, nefes darlığı, kaşıntı, ürtiker, ateş v.b. Bunların hepsi ciddi yan etkilerdir. Acil tıbbi müdahale gerekebilir.

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, doktorunuza söyleyiniz:

Yaygın yan etkiler: Kaşıntı, kızarıklık, damarların genişleyerek ciltte görünür hale gelmesi (telanjiektazi), çukur şeklinde yara izleri

Yaygın olmayan yan etkiler: Ciltte renk koyulaşması, ciltte çukur şeklinde boşluklar, kurdeşen (ürtiker), cilt tahrişi, içi cerahat dolu deri kabartıları, ciltte yangı, ciltte yanma, şişme, uygulama yerinde ağrı hissi, ciltte gerginlik hissi, içi cerahat dolu deri kabartıları nedeniyle kızarıklık

Contractubex Muadilleri

  1. Scarex Jel
  2. Madecassol Sivilce İzi ve Leke Kremi
  3. Expigment Leke Kremi
  4. Noskar Jel
  5. Dermatixsi(DermatixC)
  6. Siliskar Krem
  7. Fito Krem
  8. Silverdin Krem
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT