12 Ağustos 2022, Cuma 09:01

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ajda Pekkan'ı aradı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ajda Pekkan'ı aradı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan sanatçı Ajda Pekkan'ı arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yıllara meydan okuyan güzelliği ve güçlü sesiyle herkesi kendine hayran bırkan ünlü sanatçı 76 yaşındaki Ajda Pekkan, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Sanatçı tüm konserlerini iptal etti ve sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı:

 "Tüm dosyalarım ve sevenlerime, üç gün önce soğuk algınlığı belirtileriyle başlayan süreci hafif semptomlarla dinlenerek geçirmekteyim. Basından haberi okuyarak mesaj yazan, arayan güzel dileklerini şifa ve dualarını gönderen sevenlerim ve dostlarıma… Aşılar ve değerli doktorlarımız sayesinde iyileşme sürecinde olduğumu ve bugün dünden daha iyi olduğumu bildirmek istiyorum"

Ajda Pekkan'ın takipçileri, hayranları ve yakın uzak arkadaş çevresi Pekkan'a binlerce mesaj gönderdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ajda Pekkan'ın koronavirüs olduğu haberinden sonra Pekkan'ı aradı. Pekkan'ın saplık surumu ile ilgili bilgi alan Erdoğan, sanatçıya geçmiş olsun dileklerini iletti.

Etiketler : ajda pekkan recep tayyip erdoğan

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT