2023-05-23 13:57:46 | Son Güncelleme : 2023-05-23 14:09:55

Demet Özdemir boşandığı eşi Oğuzhan Koç'un evinden hala eşya taşıyor

Demet Özdemir, 8 Mayıs'ta boşandığı eski eşi Oğuzhan Koç'un evinden çıkarken gazeteciler tarafından görüntülendi. Basın mensuplarıyla konuşan oyuncu, kalan eşyalarını almaya geldiğini ifade etti. Özdemir, "Birkaç bir şeyimiz kalmış onları aldım aynen prosedürler vardı. Oğuzhan'la konuştuk, bizim hiçbir zaman aramız bozulmamıştı" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Demet Özdemir boşandığı eşi Oğuzhan Koç'un evinden hala eşya taşıyor

Geçtiğimiz ağustos ayında görkemli bir düğünle evlenen ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, evliliklerini 8 Mayıs'ta sonlandırmıştı. Boşanma sürecinde herhangi bir talepte bulunmayan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, arkadaş olarak kalma kararı almıştı. 8 ay süren bu evlilikten sonra herkesin gözü ünlü çifte çevrildi. Oğuzhan Koç'un konserlerinde göndermeler yaptığı bu günlerde eski eşi yeniden birlikte yaşadıkları eve geldi. Çıkışta basın ordusuyla karşılaşan Özdemir şaşkınlığını gizleyemedi.

"KALAN EŞYALARIMI ALMAK İÇİN GELDİM"

Özdemir, Oğuzhan Koç'un evinden çıkarken objektiflere yansıdı ve sessizliğini koruması dikkati çekti.

Özdemir, Magazin Tadı tarafından görüntülenirken evde kalan eşyalarını almak için geldiğini ve Koç ile sohbet ettiklerini belirtti. Elindeki kağıtlarla dikkat çeken oyuncu; "Birkaç bir şeyimiz kalmış onları aldım aynen prosedürler vardı" dedi. Muhabirlerin "Oğuzhan Koç da evde onunla da konuştunuz galiba?" şeklindeki sorusuna gülerek karşılık veren Özdemir, "Anlatacağımı düşünmüyorsunuz herhalde. Hiçbir zaman aramız bozulmadı" şeklinde konuştu.

Mavi Kadın