2023-02-03 13:02:03 | Son Güncelleme : 2023-02-03 13:55:51

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç: Hayat o kadar kolay değil

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, tekne tatili planı yaparken fiyatları pahalı bulmasının ardından tekne alacakları ile ilgili çıkan haberlere açıklık getirdi; 'Hayat o kadar kolay değil'

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç: Hayat o kadar kolay değil

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz akşam Yıldız Tilbe'yi dinlemeye gittikleri bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Gece geç vakte kadar Tilbe'yi dinleyen ünlü çift, hızlıca arabalarına binerek sohbet etmekten kaçındı.

''HAYAT O KADAR KOLAY DEĞİL"

Önceki sene, çıktıkları tekne turunu çok seven ünlü çift, bu yıl da aynı tura katılmak isteyince araştırmaya girdi. Fiyatları öğrenen ikilinin uçuk rakamlarla karşılaştıkları iddia edilmişti. Bunun üzerine Demet Özdemir'in kendisine ait bir tekne almaya karar verdiği gelen haberler arasındaydı.

Mekan çıkışı gazetecilerin tekne sorusuna yanıt veren ikili; ''Arkadaşlar hayat o kadar kolay değil'' diyerek haberleri yalanladı.

MABEL MATİZ SORUSUNA KAHKAHA ATTI

Demet Özdemir'in fenomen olan Mabel Matiz şarkısı 'Antidepresan' ı yorumladığı video gündem olmuştu. Özdemir'e bu konu sorulduğunda ise ünlü oyuncu kahkaha attı ve cevap vermedi. 

HAMİLELİK İDDİASI

Diğer taraftan geçtiğimiz ağustos ayında nikah masasına oturan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti ile ilgili bebek bekledikleri yönünde çıkan haberler gündeme gelmişti. Demet Özdemir, haberlerin ayyuka çıkmasını önlemek için sosyal medya hesabından hemen bir açıkalam yapmış; ''Henüz değil'' diyerek çıkabilecek haberlerin önünü kesmişti.

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.