12 Ağustos 2022, Cuma 08:20

Derin Talu’nun biyografisi: Kimdir? Kaç yaşında? Estetikleri nelerdir?

Derin Talu’nun biyografisi: Kimdir? Kaç yaşında? Estetikleri nelerdir?

Güzel oyuncu Defne Samyeli’nin kendisi gibi boylu, poslu ve güzel kızları Deren ve Derin Talu son zamanların popüler isimlerinden… Instagramda verdiği pozlarla sık sık gündem olan Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu kimdir? Derin Talu kaç yaşında? Evli mi? İşte merak edilenler…

Derin Talu 3 Eylül 2003 tarihinde ABD’nin New York eyaletinde dünyaya geldi. Babası ünlü mimar Eren Talu, annesi ise eski spiker Defne Samyelidir. Derin Talu 2021 yılında Özel Enka Lisesi’nden mezun olmuştur. Üniversitede Sanat Tarihi okumak istediğini bildiren Talu eğitimine yurtdışında devam etmek istediğini bildirmektedir.

DERİN TALU’NUN BİYOGRAFİSİ

Adı: Derin Talu

Doğum Tarihi: 3 Eylül 2003

Doğum Yeri: ABD

Boyu: 1.72

Kilosu: 55

Burcu: Başak

Göz Rengi: Kahverengi

Saç rengi: Kestane

Medeni Durumu: Bekar

Annesi: Defne Samyeli

Babası: Eren Talu

Kardeşi: Deren Talu, Su Talu

Instagram hesabı: @derintalu

DERİN TALU KİMDİR?

Derin Talu, Eren Talu ve Defne Samyeli’nin ikinci kızı olup 3 Eylül 2003 tarihinde New York’da doğmuştur. Derin Talu 2021’de ENKA lisesinden mezun olmuştur, üniversite eğitimi için yurtdışı düşündüğü bilinmektedir.

Derin Talu 1.73 boyunda ve 55 kilodur ve bekardır. Talu ilk mankenlik deneyimini Atıl Kutoğlu’nun defilesinde edinmiştir.

Derin Talu’nun Deren Talu adında ablası vardır.

Derin Talu başak burcudur.

Derin Talu, Instagram’da @derintalu ve Twitch'teise @derintaluu kullanıcı ismiyle yer almaktadır.

DERİN TALU ESTETİKLİ Mİ?

Derin Talu’nun eski resimlerine baktığımızda burnunda herhangi bir operasyon, estetik gözükmüyor. Ancak dudakları ve yanaklarına dolgu ile düzenli botoks yaptırdığı düşünülüyor.

DERİN TALU’NUN BABASI EREN TALU KİMDİR?

Eren Talu, 1960 yılında dünyaya gelmiştir. Talu ailenin en büyük çocuğuydu ve kendisi gibi mimar bir kardeşi vardır. Eren Talu, Galatasaray lisesinden mezun olmuş ve daha sonra Güzel Sanatlar Akademisini tamamlamıştır. Eren Talu, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesidir.

Eren Talu,  Defne Samyeli ile 16 yıl evli kaldıktan sonra 2011’de Serap Talu ile evlenmiştir. Eren Talu’nun Defne Samyeli ile evliliğinden 2 kızı ve Serap Talu ile evliliğinden 1 kızı vardır.

DERİN TALU’NUN MESLEĞİ NE?

Derin Talu’nun oyunculuk ve mankenlik hayali vardı. Talu, ilk kez Atıl Kutoğlu’nun defilesinde mankenlik performansı sergilemiştir.

Güzel oyuncu ve model Deren Talu kimdir? Kaç yaşında? Estetikli mi? Tıklayınız

Güzel sunucu Defne Samyeli’nin biyografisi: Kimdir? Kaç yaşında?Aslen nereli? Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT