10 Ağustos 2022, Çarşamba 04:25

Deve Gözü (Açlık Otu) İle Zayıflayanların Yorumları Önerileri Nasıldır

Deve Gözü (Açlık Otu) İle Zayıflayanların Yorumları Önerileri Nasıldır

Deve gözü aynı zamanda açlık otu olarak da bilinir. Açlık otu doğal müshil özelliği sayesinde, kişinin zayıflamasını sağlar.

Deve gözü aynı zamanda açlık otu olarak da bilinir. Açlık otu doğal müshil özelliği sayesinde, kişinin zayıflamasını sağlar. Zayıflatma etkisi sayesinde, kilo vermek isteyen birçok kişi açlık otuna başvurur. Açık otu kişiye tokluk hissi vererek kişinin uzun süre tok kalmasını sağlar. Metabolizmayı hızlandıran açlık otu, kişinin hızlı bir şekilde kilo vermesine yardımcı olur. Aynı zamanda deve gözü bilhassa hazımsızlık ve gaz sancı çeken kişilere biçare olmakla birlikte, kişideki şişkinliği gidermektedir. Yazımızın devamında açlık otu ile zayıflayanların olumlu ve olumsuz yorumlarından bahsettik.

Deve Gözü (Açlık Otu) İle Zayıflayanların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

  • Tanıdığım biri vardı, fazla kilolarından kurtulmak için spora gidiyordu. Hatta spor salonuna birlikte gidiyorduk. Ancak daha sonra sporu bıraktı. Geçenlerde kız kardeşim tanıdığımızı gördüğünü ve oldukça zayıf olduğunu söyledi. Biz de nasıl zayıfladığını merak edip sorduk. O da açlık otu kullanarak zayıfladığını söyledi. Eve geldiğimde açlık otunu araştırdım ve açlık otunun zayıflatma konusunda etkili olduğunu okudum. Bu tanıdığımız da düzenli olarak açlık otu kullanıp, fazla kilolarından kurtulmuş.
  • Arkadaşlar kesinlikle bu otu tüketmeyin. Ben de zayıflamak için açlık otuna başladım. 2 günde 1 açlık otu çayı içiyordum. Ancak bir an da kabız oldu. Hayatımda hiç böyle olmamıştım, ne yediysem, hangi hapı kullandıysam da kabızlık sorunumu gidermedi. Neyse daha sonrasında Ben açlık otundan hiç ama hiç memnun kalmadım.
  • Ben daha önce açlık otunu hiç duymamıştım. Daha sonra arkadaşım açlık otunun zayıflatma üzerinde etkili olduğunu söyledi. Ben de aktara gittim ve açlık otu aldım. Akşam olduğunda sıcak su demledim ve açlık otunu içerisine attım. Açlık otu çayını gece yatmadan evvel 1 fincan içtim. Sabah uyanır uyanmaz da tuvalete çıktım. Açlık otu çayını bir müddet düzenli olarak kullandım ve birkaç kilo verdim. Açlık otu metabolizmayı hızlandırıp kilo vermeyi sağlıyor. Açlık otunun zayıflatma konusunda oldukça etkili olduğunu düşünüyorum.
  • Açlık otu çayını annem kullanmaya başladı. Annem açlık otu çayını kullanmadan önce tartılmamıştı ama açlık otu çayını bir süre kullandıktan sonra gözle görülür bir şekilde inceldiğini fark ettik. Açlık otu çayı yan etki olarak annem de sadece ishal yaptı, bunun dışında hiçbir yan etkisi olmadı. Annem açlık otu çayını şu şekilde hazırlıyor; cezvenin içerisine 1 su bardağı sıcak su koyup kaynatıyor. Kaynayan suyun altını kapatıp içerisine 4-5 yaprak açlık otu atıp ılık olana kadar bekletiyor. Ardından günde 1 fincan tüketiyor.
  • Arkadaşlar ben de zayıflamak için açlık otu kullanmaya başladım. Açlık otuna başladığım hafta dışarıya adımımı atamadım. Çünkü bağırsaklarım ciddi anlamda bozuldu, sürekli karın ağrısı ve ishal yaşadım. Açlık otunun yan etkisi olarak ishal olduğunu duymuştum ama bu kadar karın ağrısı yapacağını bilmiyordum.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 

1 Yorum

  1. aýssi

    iýimisiz

 
 
KAPAT