04 Aralık 2021, Cumartesi 04:32

Dişleri bembeyaz yapan en iyi 12 diş macunu markası ve fiyatları

Dişleri bembeyaz yapan en iyi 12 diş macunu markası ve fiyatları

Sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan dişlere herkes sahip olmak ister. Bembeyaz dişlere sahip olmak isteyen birçok kişi çeşitli yöntemler denerler. Bu yöntemlerin başında bitkisel çözümler, kalıcı diş yüzeyi beyazlatma işlemi yahut dişleri beyazlatıcı özelliğe sahip olan diş macunları gelir. Beyazlatıcı özelliğe sahip olan diş macunları, dişleri beyazlatmanın en basit yollarındandır. Yazımızın devamında, dişleri kısa sürede beyazlatan ve en çok tercih edilen diş macunu markalarından bahsettik.

Dişleri Anında Bembeyaz Yapan 12 Diş Macunu Nelerdir?

Sensodyne Tam Koruma ve Beyazlatıcı Diş Macunu 50 ml

Sensodyne macun bilhassa hassas dişler için koruyucu özelliğe sahiptir. Diş ve diş eti sağlığını koruyan sensodyne, dişlerin eski beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. Sensodyne Tam Koruma ve Beyazlatıcı Diş Macunu 50 ml piyasadaki fiyatı 13,30 TL’dir.

Signal White Now CC Diş Macunu 75 ml

Signal White Now diş macunu, dişleri aşındırmayan blue light teknolojisine sahiptir. Dişlerin anında beyazlamasını ve ışıl ışıl parlamasını sağlar. Signal White Now klinik olarak test edilmiş ve dişleri beyazlattığı tespit edilmiştir. Signal White Now CC Diş Macunu 75 ml piyasadaki fiyatı 28,45 TL’dir.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Aktif Bambu Karbonlu Diş Macunu 75 ml

Eyüp Sabri Tuncer diş macunu, doğal bambu aktif karbonu içermektedir. Doğal bambu aktif karbonu sayesinde, dişlerde plak oluşumunu engeller ve ağız kokusunu giderir. Aynı zamanda diş minesine zarar vermeden diş yüzeyindeki lekeleri giderir. Eyüp Sabri Tuncer Doğal Aktif Bambu Karbonlu Diş Macunu 75 ml piyasadaki fiyatı 17,60 TL’dir.

İpana Pro-Expert Diş Macunu Hepsi Bir Arada Ekstra Ferahlık 50 ml

İpana Pro-Expert diş macunu, diş ve diş eti sağlığını korur. Dişlerde hassasiyet oluşmasının önüne geçer ve tartar oluşumunu engeller. Ağız kokusunu önlemesiyle birlikte, kişinin daha ferah nefes almasını sağlar. İpana Pro-Expert Diş Macunu Hepsi Bir Arada Ekstra Ferahlık 50 ml piyasadaki fiyatı 66,49 TL’dir.

Opalescence Whitening Toothpaste 133 Ml - Beyazlatıcı Diş Macunu

Opalescence diş macunu, diş yüzeyine bulunan lekeleri giderir. Dişlerde oluşan sararmayı gidererek sararma probleminin önüne geçer. Diş beyazlatıcı formülü sayesinde, düzenli kullanım sonucunda dişlerin bembeyaz olmasını sağlamaktadır. 30 gün içerisinde diş rengini 2 tona kadar açar. Opalescence Whitening Toothpaste 133 Ml - Beyazlatıcı Diş Macunu piyasadaki fiyatı 75,90 TL’dir.

Oral-B Professional Diş Eti ve Diş Minesi Pro Onarım Original 50 ml

Oral-B diş macunu, 15 gün içerisinde diş minelerini onarır. Özel ActivRepair teknolojisine sahip olan Oral-B diş macunu, dişlerde tahriş oluşmasını önler. Oral-B Professional Diş Eti ve Diş Minesi Pro Onarım Original 50 ml piyasadaki fiyatı 14,99 TL’dir.

İpana Diş Macunu Lüxe Göz Kamaştırıcı Beyazlık 75 ml

İpana diş macunu, Dual Zinc ve Pro Arginine teknolojisi ile geliştirilmiş bir diş macunudur. Dual Zinc ve Pro Arginine teknolojisi ile geliştirilen ipana diş macunu, ağız içi sağlığını korur. Komple ağız içi hijyenini sağlayarak, ağız içi hastalıklarının önüne geçer. Aynı zamanda ağız içinde mükemmel bir tat ve ferahlık sağlayarak ağız kokusunu sorununun önüne geçmektedir. İpana Diş Macunu Lüxe Göz Kamaştırıcı Beyazlık 75 ml piyasadaki fiyatı 20,80 TL’dir.

Signal White Now Anında Beyazlık Diş Macunu 75 ml

Signal Wihte Now diş macunu dişleri anında beyazlatma özelliğine sahiptir. Çok kısa bir zamanda diş renginin 1 ton açılmasını sağlar. Dişleri aşındırmadan ve diş minelerine zarar vermeden diş lekelerini gidermektedir. Signal White Now Anında Beyazlık Diş Macunu 75 ml piyasadaki fiyatı 18,50 TL’dir.

Signal White Now Glossy Shine Diş Macunu 75 ml + Beyaz Güç Orta Diş Fırçası

Signal White Now Glossy Shine diş macunu, diş minesini aşındırmadan dişlerin bembeyaz görünmesini sağlar. Diş lekelerinin giderilmesi için günde iki kez kullanılması gerekir. Düzenli kullanıldığı taktirde, ışıl ışıl parlayan dişlerle daha güzel gülümseme sağlamaktadır. Signal White Now Glossy Shine Diş Macunu 75 ml + Beyaz Güç Orta Diş Fırçası piyasadaki fiyatı 19,90 TL’dir.

Farmasi Çocuk Ve Hassas Dişler İçin Diş Macunu +3 Yaş Ve Üzeri (50 Gr)

Farmasi diş macunu, SLS ve florür içermeyen formüle sahiptir. İçerisinde SLS ve florür barındırmayan Farmasi diş macunu çocuklar için özel üretilmiş olup, özel çilek aromasına sahiptir. Çilek aroması sayesinde, çocukların diş fırçalama alışkanlığı edinmesini sağlamaktadır. Farmasi Çocuk Ve Hassas Dişler İçin Diş Macunu +3 Yaş Ve Üzeri (50 Gr) piyasadaki fiyatı 18,05 TL’dir.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Misvak Özlü Diş Macun 75 ml

Eyüp Sabri Tuncer diş macunu, doğal içeriği sayesinde diş ve diş eti sağlığını korumaktadır. Diş minelerine zarar vermeden dişlerin temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda içerisinde barındırdığı nane yağı ve mentol sayesinde, ağız içinde gün boyu ferahlık sağlamaktadır. Eyüp Sabri Tuncer Doğal Misvak Özlü Diş Macun 75 ml piyasadaki fiyatı 17,10 TL’dir.

Farmasi Eurofresh Whitening Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu 112G

Farmasi Eurofresh diş macunu, içerisinde misvak özü bulundurur. Misvak özü sayesinde dişlere beyazlık ve doğal parlaklık verir. Çay kahve gibi çeşitli nedenlerden dişlerde oluşan lekeleri ve sararmaları giderir. İçerisinde triklosan, glüten, aşındırıcı, florür ve paraben bulunmaz. Farmasi Eurofresh Whitening Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu 112G piyasadaki fiyatı 17,58 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT