28 Mayıs 2020, Perşembe 00:54

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme Ameliyatsız Göğüs Büyütücü Bitki Yağları

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme Ameliyatsız Göğüs Büyütücü Bitki Yağları

Dünyada büyük, dolgun ve şekilli göğüslere sahip olmak neredeyse her kadının hayalidir. Dünyadaki çoğu kültürde büyük ve dolgun göğüslere sahip olmak güzelliğin bir sembolüdür. Bazı kadınlar bu konuda doğuştan şanslı olurken bazıları küçük göğüslere sahip olmak konusundan yakınmaktadır.

Göğüs gelişiminden sorumlu iki hormon vardır: östrojen ve progesteron. Kişinin göğüs boyutunu genetik ve beslenme de etkilemektedir.

Rezene Tohumu

Rezene tohumu içinde bulunan flavonoidler östrojen üretimini canlandırır. Östrojen; vücutta göğüs dâhil kadın üreme sistemi organlarının gelişiminden sorumlu olan ana kadın cinsiyet hormonudur.

Malzemeler

 1. 1 tatlı kaşığı rezene tohumu
 2. 1 bardak su
 3. Bal

1 bardak su içine rezene tohumlarını ekleyip bir cezvede kaynattıktan sonra 5 dakika demleyin. Ardından bu rezene çayını soğumadan tüketin. İçine ağız zevkinize göre bal da ekleyebilirsiniz. Günde 2 kez bunu tüketin.

Buğday Tohumu Yağı

Buğday tohumu göğüs gelişimi ve göğüs sıkılaşması konusunda çok etkilidir. Ayrıca buğday tohumu doğru oksijen ve beslenme akışı nedeniyle uygun metabolizmayı sağlarken, memenin etrafındaki tüm lokal dokulara kan dolaşımını hızlandırır. Dahası; buğday tohumu yağı içeriğindeki vitamini sayesinde göğüslerin daha uzun yıllar sıkı kalmasını sağlar.

 1. Birkaç damla buğday tohumu yağını avuçlarınıza damlatın ve göğsünüze dairesel hareketlerle 10 dakika masaj yapın. Bu yöntemi 4 hafta boyunca günde 3 kez tekrarlayın.  

Çemenotu Yağı

Çemenotu östrojenik bitkidir ve ağızdan veya harici kullanıldığında göğüs büyütme hormonlarını uyarır, böylece doğal olarak göğüsleri büyütür.

Malzemeler

 1. 2 tatlı kaşığı çemenotu yağı

Çemenotu yağını avuç içinize alın ve göğüslerinize sürün ve 5 dakika masaj yapın. Bu uygulamayı günlük olarak tekrarlayın.

Soğan Suyu

Soğan suyu göğüs büyütmede çok basit ancak bir o kadar etkili bir yöntemdir. Soğan suyu göğüsleri büyütüp sıkılaşmasına yardımcı olur. Soğan suyunu bal ve zerdeçal ile karıştırıp göğsünüze uyumadan önce sürün. Bir gece bekletin ve ertesi sabah ılık su ile durulayın. Etkili sonuçlar alıncaya dek günlük olarak bu yöntemi uygulayın.

Zeytinyağı

Zeytinyağında bulunan besin maddelerinin kan dolaşımını geliştirdiği bilinmektedir. Ayrıca vücutta östrojenik aktiviteyi taklit eden fitoöstrojenler içerir ve böylece göğüsleri büyütmek için kullanılabilir.

Malzemeler

 1. 2 tatlı kaşığı zeytinyağı

Avuç içinize biraz zeytinyağı alın ve göğüslerinize nazik hareketlerle 5 ila 10 dakika masaj yapın. Bu yöntemi günde 1-2 kez tekrarlayın.

Soya Fasülyesi Yağı

Soya fasulyesi yağı vücuttaki östrojen seviyesinin yükselmesine yardımcı olarak göğüsleri büyütür.

Malzemeler

 1. 2 tatlı kaşığı soya fasülyesi yağı

Soya fasülyesi yağı ile göğsünüze dairesel hareketlerle 10 ila 15 dakika masaj yapın. Bu masajı günlük olarak uygulayın.

Kırmızı Mercimek

Kırmızı mercimek; sağlık alanında kullanıldığı gibi güzellik alanında da kullanılmaktadır. Göğüs büyütmek için etkili ve kullanılması gereken bir doğal besindir. Bunun için 1 bardak su içine bir avuç kırmızı mercimek atın ve 2 saat bekletin. Ardından karıştırın ve göğüslerinize sürün. Yarım saat beklettikten sonra ılık su ile göğüslerinizi yıkayın.

Cüce Palmiye

Cüce palmiye Güney Amerika ve Karayiplerin kıyı bölgelerinde yaygın olarak bulunan yerli bir bitkidir. Cüce palmiye takviyeleri kadınlarda göğüs büyütmek için uzun zamandan beri kullanılmaktadır. Cüce palmiye; göğüsleri büyütmeye yardımcı olabilecek filokütinler içerir. Bu bitki piyasadaki bitkisel mağazalardan kolayca elde edilebilir.

Malzemeler

 1. 500 mg cüce palmiye kapsülü

500 mg cüce palmiye kapsülünü günlük olarak kullanın.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 

2 Yorum

 1. Kübra

  tarçın yağı da büyütüyo , portakal yağı da çok büyütüyo ben portakal yağıyla büyüttüm.

 2. Mert

  Gogusbuyutucu

 
 
KAPAT