26 Mayıs 2022, Perşembe 16:47

Dolgun ve Kolay Şekillenebilen Saçların Formülü Bulundu

Dolgun ve Kolay Şekillenebilen Saçların Formülü Bulundu

Hassas bir saç derisine sahipseniz ve saçlarınız kuru ise Kerastase Bain Riche-Derm-Calm ürününü kullanabilirsiniz.

Kerastase ürünleri ile kusursuz saçlara ulaşabilirsiniz. Kepek sorunlarına, saç derisinde meydana gelen bozukluklar ve dökülmelere karşı farklı ürün serileri ile ortaya çıkan Kerastase Specifique ve Discipline serisi ürünleri ile saç dökülmelerinizi önlerken aynı zamanda saç yoğunluğunuzu da arttırıyor.

Hassas bir saç derisine sahipseniz ve saçlarınız kuru ise Kerastase Bain Riche-Derm-Calm ürününü kullanabilirsiniz. Kremli yatıştırıcı şampuan özelliği olan bu ürün hassas ve duyarlı olan tüm ciltler için ideal bir üründür. Saçın nem oranını koruyabilen Dermo etkisi, saç tellerinizi kökten etkileyerek daha güçlü olmasını sağlar.

Saç Kuruması Problemine Son Verin

Kuruma problemi olan saçlar için özel geliştirilmekte olan Kerastase Specifique serisi ürünleri saç derinizin nemlenmesini sağlarken aynı zamanda çevresel olumsuz faktörlerden arınmış temiz saçlara sahip olmanızı sağlar.

Ferahlayan, temizlenen ve çevresel etkilerden arınmış olan saçlarınızın derisi sağlıklı bir şekilde uzayarak daha canlı ve parlak bir görünüm kazanır. Saç derisindeki kızarıklık, yanma ve karıncalanma hissi de tamamen ortadan kalkar. Kuru olan saçlardaki deride meydana gelen kepekleri önleyebilen Kerastase Bain Exfoliant Hydrtant kuru olan saçlardaki kepekleri önleyebilen bir şampuandır.

Kolay Şekillenebilen Saçlar

Yağlı saçlardaki kepek oluşumuna da büyük bir etki sağlayabilen Kerastase Discipline ürünleri saçlarınızın kolay bir şekilde hacim alabilmesini sağlar. Saçlarınızın zor şekillendiğini düşünüyorsanız ve parlaklığını koruyamıyorsanız Discipline serisi ürünlerine göz atabilirsiniz.

Saç dökülmelerine karşı üretilmekte olan Specifique serisi ürünleri ile birlikte Discipline serisi ürünlerini de kullandığınız zaman saçlarınızın özel bakım ihtiyacını tamamen karşılayabilirsiniz. Saç taramalarından sonra meydana gelebilecek kırılmalara karşı saçlarınızı daha da güçlü olan ve kırılmaları önleyen Kerastase ürünleri saçlarınızın ihtiyacı olabilecek tüm ürünleri sizlere sunmaktadır.

Yeni ve daha güçlü saç oluşumuna büyük bir kaktı sağlayabilen Discipline ve Specifique serisi ürünlerine online olarak ulaşmak istiyorsanız internet üzerinde hizmet sunmakta olan Tahta Tarak adlı markayı ziyaret edebilirsiniz. Markaya ait olan online alışveriş mağazasına ve Specifique serisi ürünlere www.tahtatarak.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Saçlarınızın özel bakım ürünlerine uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Etiketler : Kerastase Discipline

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 

1 Yorum

  1. Meyrem

    Kac günde bir uyguluyoruz

 
 
KAPAT