10 Ağustos 2022, Çarşamba 05:17

DP Şampuan Kullananların Yorumları Şikayetleri Ve Tavsiyeleri

DP Şampuan Kullananların Yorumları Şikayetleri Ve Tavsiyeleri

Tuzsuz şampuanlar son dönemlerde oldukça rağbet görmektedir.

Tuzsuz şampuanlar son dönemlerde oldukça rağbet görmektedir. Tuzsuz şampuanlar boyalı saçların rengini korur ve yıpranmış saçları onarır, bakım yapar. Yazımızın devamında DP Tuzsuz Şampuan ve DP Çörek Otlu Şampuan kullananların olumlu ve olumsuz görüşlerini bildirdik.

DP Tuzsuz Şampuan Ve DP Çörek Otlu Şampuan Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları

DP çörek otlu şampuanı ilk kullandığımda saçımda dökülme oluştu. Önce bir tereddüt ettim saç yapıma uygun değil midir diye. Ancak şampuanı birkaç defa daha kullandıktan sonra saç dökülmemi durdurdu. Aynı zamanda saçlarım olduğundan daha da yumuşak ve çok güze kokuyor. Herkese tavsiye ederim.

DP Tuzsuz Şampuanı ailecek kullanıyoruz. Normalde bende de ailemde de alerjik rinit var. Yani her şampuanı kullanmamız mümkün değil sürekli hapşırıyoruz. DP şampuanla tanıştığımızdan beri memnuniyetle kullanıyoruz. Hem alerjimizi nüksetmiyor hem de saç dökülmemizi büyük oranda azalttı. Saç dökülmesinden muzdarip kişiler yahut bizim ki alerjik riniti olanlara DP şampuanını öneriyorum.

DP çörek otlu şampuanın iki üç defa kullandım. Kokusu beni çok fazla rahatsız etmedi ancak pek beğendiğim bir koku da değil açıkçası. Aynı zamanda   benim saçıma iyi gelmedi aksine daha çok kuruttu.

DP çörek otlu şampuanını uzun zamandır severek kullanıyorum. Saçları ağırlaştırmıyor ve kötü bir his bırakmıyor. Normalde şampuan kullandıktan sonra saç kremi kullanıyorum ancak DP şampuanını kullandığımdan beri gerek kalmıyor çünkü saçlarımı yumuşacık yapıyor. Aynı zamanda kokusunu da çok beğeniyorum. Herkese tavsiye ederim.

Bende saçlarımın sağlığını düşündüğüm için DP tuzsuz şampuanı kullanıyorum. Ürün çok güzel kokuyor ve saçlarımı yumuşacık yapıyor. Herkese tavsiye ederim.

Ben ince telli, boyalı, kıvırcık ve kuru saç yapısına sahibim. DP tuzsuz şampuanı bakımsız saçlarımı onarır diye bir ümitle kullanmaya başladım. Ancak saçlarımı daha çok yıprattı neden öyle oldu bilmiyorum. Ancak yeniden şampuanımı değiştirme kararı aldım.

DP tuzsuz şampuanı uzun zamandır kullanıyorum. İnce telli ve kuru saç yapısına sahibim. Normal zamanda banyodan çıktıktan sonra saçlarım kurur ve elektriklenirdi. Ancak bu şampuanı kullandığımdan beri elektriklenme sorunum kalmadı ve saçlarım daha hacimli, dolgun gözüküyor. Aynı zamanda mis gibi kokuyor. Bu şampuan sayesinde saçlarım daha sağlıklı ve doğal gözüküyor.

Yaklaşık 2 aydır DP tuzsuz şampuanı kullanmaktayım. Ancak ben pek olumlu bir etki göremedim. Evet saçlarımın uzamasını biraz da olsa teşvik etti ama saçlarım daha çok elektriklenmeye başladı. Aynı zamanda saçlarıma yumuşaklık veya parlaklık kazandırmadı.

DP çörek otlu şampuanını memnuniyetle kullanıyorum. Diğer kullandığım şampuanlarda böyle güzel etki almamıştım. Uzun zamandır DP çörek otlu şampuanı kullanıyorum ve eskisine göre saçlarımda çok büyük farklar görebiliyorum. Dalgalı bir saç yapısına sahibim ve saçlarım daha dolgun, belirgin bir hale geldi. Aynı zamanda saçlarım çok çabuk yağlanmasına rağmen artık daha uzun süre içerisinde yağlanıyor. Ben çörek otu sevdiğimden kokusu da çok hoşuma gitti. Herkese öneririm.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT