Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
25-11-2021 03:08 | Güncelleme : 12-09-2022 16:57

Dukan birası kullananlar 5 ila 20 kilo zayıfladılar, işte yorumlar

Google News

Dukan birası yeşil çay, su, maden suyu ve limon ile yapılan bir içecektir. Her ne kadar isminde bira kelimesi geçse de alkollü bir içecek değildir. Bu adı renginden dolayı almıştır. Dukan birası metabolizma hızınıza göre 5-20 kilo verdiren bir içecektir.

Dukan birası kullananlar 5 ila 20 kilo zayıfladılar, işte yorumlar

Dukan birası, yeşil çay, maden suyu ve limon ile hazırlanır. Alkol içermez. Toksinlerden arındırıcı, kilo verdirmeye yardımcı bir detoks suyudur. Renginden dolayı dukan birası olarak adlandırılan bu içecekle ilgili yorumlar şöyledir:

Dukan Birası İle Zayıflayan Oldu mu?

 1. Dukan birasını spora başladığmda spor hocasının tavsiyesiyle içmiştim. Bu sayede 6 kilo vermiş, ideal kiloma bu şekilde ulaşmıştım. Şahsen dukan birasının tek başına işe yaradığını düşünmüyorum, mutlaka sporla desteklenmeli. 
 2. Dukan birasını zayıflamak için deneyenlerdenim. Tarifim şöyle:750 ml suya yani 3 bardak sıcak suya 2 yemek kaşığı yeşil çay koyup 5 dk. demledim ve üzerine ise 1 şişe sade soda ve yarım limon suyunu ekledim. Bunu buzdolabına koydum, soğuk iken içmek daha iyi oluyor. Ilıkken içilmesi mümkün değil bence çünkü tadı gerçekten berbat. 15 gün boyunca içtim ve 1 hafta aradan sonra yeniden 15 gün daha içtim. Çok memnun kaldım çünkü zayıflama üzerinde çok etkili. Özellikle de benim gibi metabolizması yavaş olan kişilere mutlaka öneriyorum. 20 kg verdim, inanın kendimi çok iyi ve hafif hissediyorum.
 3. Yaklaşık 1,5 aydır dukan birasını içiyorum. Bu kadar uzun süre kullandım ama zararı  olur mu bilemedim. Bu süre zarfında 8 kg verdim elbette yediklerime de dikkat ettim. Hatta çay ve kahveme şeker eklemeyi de bıraktım.

Dukan birası kullananlar 5 ila 20 kilo zayıfladılar, işte yorumlar

 1. Diyetimi desteklemek için 15 gündür dukan birası içiyorum. Diyet günümde ekmek ve hamur işi cinsinden günde yalnızca 1 adet tam buğday ekmeği yedim. Tatlı ve hamur işlerini tüketmememe rağmen bir gram dahi veremedim. Bu tecrübemden sonra dukan birası gibi diyet içecekler bana göre zayıflamakta etkili değil. Düzenli spor ve diyet yapmadan zayıflamayı beklemek yanlış.
 2. Dukan birasını bir hafta boyunca içtim beslenmemi ise normal zamandaki gibi sürdürdüm, diyet yapmadım. Haftada 2 kilo vermeyi başardım. Bundan önce farklı birçok zayıflatma içeceği denemiştim ama dukan birası gibi etki göstermemişlerdi.
 3. Dukan birasını günde 3 bardak kadar soğuk şekilde içiyorum. Son bardağımı uyumadan 1 saat önce içiyorum ve inanın sabah kalktığımda çok tok olarak uyanıyorum. Gün içinde kalan 2 bardağı içtiğimde de en büyük faydası uzun süre tok tutması. Bence kilo verdiriyor.
 4. Dukan birası sayesinde 2.5 kilo verdim. Fakat tadı çok kötü, bu tada dayanamadım ve bıraktım.

Dukan birası kullananlar 5 ila 20 kilo zayıfladılar, işte yorumlar

 1. Dukan birasını 15 gün içtim ve toplamdan 4 kg verdim. Fakat içmeyi bırakınca verdiğim kiloları yeniden aldım. Ancak şunu söylemeliyim ben normalde tatlıyı çok severim, dukan birasını içerken canım hiç tatlı çekmedi. Kilo vermek isteyenler için bu büyük bir avantaj. Ben tadını beğendim, tavsiye ediyorum.
 2. Dukan birasını bir hafta boyunca tükettim ve sadece 1 kilo verdim. Bu sürede  beslenmeme dikkat etmedim ve spor da yapmadım. 

Dukan birası kullananlar 5 ila 20 kilo zayıfladılar, işte yorumlar

 1. Dukan birası sayesinde geçen yıl 13 kg verdim. Bu süre zarfında spor da yaptım, diyet de uyguladım.  Bence spor ve diyetle desteklerseniz güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
 2. Dukan birasını içmeye 60 kg iken başladım ve toplamda 1 hafta devam ettim. Beslenmeme de çok dikkat ettim ve bu sürede 58 kiloya düştüm. Hamile olduğumu öğrenince içmeyi bıraktım. Açıkçası ben memnun kalmıştım. Dukan birasının zayıflattığına inanıyorum ve içilmesini öneriyorum.
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
2 Görüş
Ayss19 Ekim 2023 - 11:28
Bende dükanı önceden de yaptım fazla bakmadım ne verdiğime falan çünkü en fazla 5 güneyin içebiliyorum şimdi ise dün niyetlendim 15 gün kullanmaya bakalım 15 günün sonunda kac kili vereceğim bilmiyorum ama tadını ben çok beğeniyorum
Meryem 11 Haziran 2023 - 21:52
Dukan birasını 1 ay denedim bu süre zaafında sporuma ve beslenmeme dikkat ettim ayda 15 kilo verdim