Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
17-05-2023 13:55 | Güncelleme : 17-05-2023 14:06

Dyson Airwrap kullananların olumlu ve olumsuz yorumları, tavsiyeleri

Google News

Dyson Airwrap en çok satan, en çok tercih edilen saç şekillendiricilerden. Akıllı ısı kontrolü sayesinde saçlarınıza zarar vermeden saçlarınıza dilediğiniz şekli vermenizi sağlıyor. Farklı başlıkları sayesinde saçları düzleştiriyor, saçlara dalga kazandırıyor ve hatta kurutuyor. Peki Dyson Airwrap kullananlar memnun mu? Gelin birlikte kullanıcı yorumlarına göz atalım.

Fotoğraf:freepik
Fotoğraf:freepik

Kuaförde vakit kaybetmek istemeyenler, kuaföre harcayacak param yok diyenler ev tipi saç şekillendiricilere yöneliyor. Dyson Airwrap de bu saç şekillendiricilerin en iddialılarından. Fiyatı biraz yüksek olsa da her sene binlerce kişi bu cihazı satın alıyor. Hepsiburada ve Trendyoldaki kullanıcı yorumlarını incelediğimizde bu ürünü satın alanların bir kısmı cihazdan memnun kalırken bazıları ise umduklarını bulamamaktan şikayetçi. İşte Dyson Airwrap kullanıcılarının yorumları:

DYSON AİRWRAP KULLANANLARIN YORUMLARI NASILDIR?

 • Dyson airwrapi bir yıldır saçımı kurutmak ve düzleştirmek için hemen yemen her gün kullanıyorum canım saç şekillendiricim. Buna rağmen saçım parlak ve hiç olmadığı kadar sağlıklı. Evet çok pahalı bir cihaz ama fiyatına değiyor, ömürlük olduğunu düşünüyorum.
 • Mükemmel bir cihaz. Çok memnun kaldım, artık kuaföre gitmeme gerek kalmadı.
 • Bu cihazdan çok çok memnunum. Saçlarım hep fönlü gibi duruyor, önceden süpürge gibi olan saçlarım şimdi çok canlı gözüküyor.
 • Saçlarım gür ve kıvırcık saçlarımda kullandım, düzleştirici kadar etkili değil ancak 20 dakikada istediğim ölçüde düzleştirdi, memnun kaldım.
 • Mükemmel bir ürün. Her kullanımda verdiğim her kuruş para değer diyorum. İlk kullandığınızda bu ne böyle geri iade edeceğim diyebilirsiniz. 1 hafta içinde alışırsınız ve kuaförden çıkmış gibi bakımlı saçlarınız olur. Üstelik çok kısa sürede saçınızı yapabiliyorsunuz. Saçı yıpratmıyor, aksine o kadar sağlıklı gösteriyor ki.

Dyson Airwrap kullananların olumlu ve olumsuz yorumları, tavsiyeleri

 • Kesinlikle parasını haketmeyen kötü bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Saçları ne düz yapıyor ne taranmış gibi düzgün gözüküyor ne de bukle yapıyor. Bukle o an oluyor bir süre sonra bozuluyor. Çok büyük hayal kırıklığı.
 • Dyson airwrapin kullanımını oldukça pratik, saçımı kurutup düzleştirmem yalnızca 10 dakikamı alıyor. Maşa yapmak daha uzun sürüyor. Bu cihazla elde edilen dalgalar çok kalıcı değil ama yine de çok beğendim ürünü.
 • Dyson airwrapin düzleştiricisi ve iri dalga aparatı kullanışlı, maşası için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, bu cihazla yapılan saç dalgası kalıcı değil 5 dakika sonra hemen bozuluyor, almadan önce muhakkak deneyin öyle alın derim.
 • Sanırım beklentimi çok yüksek tuttuğumdan memnun kalmadım, kuaför fönü gibi asla olmuyor. Saçlarım kalın teli ve gür. Kızlarım da da denedim, onların saçı ince telli olmasına rağmen asla fönlü gibi durmuyor. Beğenmedim.
 • Annemin saçı gür olduğu için hiç tutmadı. Benim saçım biraz daha normal o yüzden daha iyi oldu.Fakat bukle yaparken o kadar küçük parçalar almanız gerekiyor ki işlem çok uzun sürüyor. Gür saçlı olanlara tavsiye etmiyorum.
 • Geçekten harika ötesi bir ürün. Saçımı kurutmam 3 dakika , düzleştirmem ise 4 dakika sürdü. Hem pratik hem hızlı, elin alışınca daha da pratik oluyor.

Dyson Airwrap kullananların olumlu ve olumsuz yorumları, tavsiyeleri

 • Yaklaşık 3 haftadır Dyson airwrapi kullanıyorum. Saç yapma konusunda normalde çok becereksizim, bu ürün sayesinde her gün maşa, fön yapıyorum saçlarıma. Kullanım kolay klasik maşalardan daha sağlıklı. Benim saçım ince telli ve hafif dalgalı. Saçınızı yapmanız benim gibi saçınız az ise 10 15 dakika, şayet çok ise 25 30 dk sürer. Son olarak diyeceğim şu ki saçlarınız düz ise bu cihazla dalga yaptığınız zaman mutlaka sprey ya da köpük kullanmanızı öneririm.
 • Büyük umutlarla bu kadar para verip cihazı aldım ancak saçıma maşa yaptığımda kısa bir süre sonra bozuluyor, sprey sıkılırsa kalıcı oluyor. Saçınızı bu cihazla düzleştirdiğiniz ise kuafördeki gibi bir performans beklemeyin. Tek avantajı diğer maşa ve düzleştiriciler gibi saçı yakmaması o kadar.
 • Dyson airwrapi alıp almama konusunda çok düşündüm. Sonunda aldım ve iyi ki almışım dedim muhteşem bir ürün. Zamanla eliniz alışıyor ve daha rahat kullanabiliyorsun cihazı.
 • Pahalı bir ürün olsa da muadillerinden çok daha iyi, iyi ki de almışım gerçekten 5 dakika içinde saçlar hazır ve saçları da hiç yıpratmıyor.
 • Saçları tutam tutam alıp şekillendirmek lazım olduğu için biraz uğraştırıyor, bu yönden pek pratik değil fakat yine de saça çok güzel şekil veriyor. Bu cihazla kurutmak bile hacim veriyor saça. Ben memnun kaldım.

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.