Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
07-09-2023 07:11 | Güncelleme : 07-09-2023 09:33

Ebru Gündeş'ten şaşırtan açıklama: Ödül almak istemiyorum!

Google News

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, yaptığı açıklama ile herkesi şaşkına çevirdi. Her yıl kendisine birçok yerden ödüller verilen Gündeş, artık aday olmak ve ödül almak istemediğini duyurdu.

Ebru Gündeş'ten şaşırtan açıklama: Ödül almak istemiyorum!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ödül çıkışı ile sosyal medyayı ikiye böldü. Mesleğinde 30 yıldır devam eden Gündeş'in bundan sonra ödül almak istememesi ve aday gösterilmemesini rica etmesi üzerine, Instagram kullanıcıları ikiye bölündü. Kimisi layık görüldüğü ödülü almamanın saygısızlık olduğunu söylerken kimi de ödüllerin artık bir şey ifade etmediğini söyledi.

EBRU GÜNDEŞ ÖDÜL ALMAK İSTEMEDİĞİNİ AÇIKLADI

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları dile getirdi; 

"Her yıl olduğu gibi, eylül ayının gelmesiyle birlikte ödül tören, organizasyonlarının davetleri başladı. Yıllardır sayısını hatırlamadığım kadar çok ödüle layık görülmüş olmaktan dolayı yaşadığım mutluluk tabii ki çok büyük.

Ebru Gündeş'ten şaşırtan açıklama: Ödül almak istemiyorum!

Ancak bir süredir olduğu gibi bundan sonra da ödül törenlerine katılamayacağım için aday gösterilmemin de ödül almamın da uygun olmadığını düşünüyorum.

Mesleğinde 30 yılını devirmiş bir sanatçı olarak bu ödüllerin ödüllerle daha fazla motive olacak kardeşlerimizle, arkadaşlarımızla buluşmasının daha doğru olduğu kanaatindeyim.

Ebru Gündeş'ten şaşırtan açıklama: Ödül almak istemiyorum!

Anlayışınıza ve ricam hassasiyetle yaklaşacak olan herkese şimdiden teşekkür ederim."

Ebru Gündeş'ten şaşırtan açıklama: Ödül almak istemiyorum!

Gündeş'in bu sözlerinin ardından sosyal medyada iki farklı yorum yapıldı. Hayranları Ebru Gündeş'i desteklerken bazıları da ödül kabul etmemenin doğru olmadığını ifade etti.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
2 Görüş
sebahat27 Eylül 2023 - 03:08
ödül almanın diğer sanatçılara saygısızlık olarak nştelendşriyor isenshneden sen Ajda Fatih Ürek ışın karaca ve yaşı çok ilerlemiş sanatçılar çekilin artık
Emmiii23 Eylül 2023 - 01:32
İstememesinin altından bir Çapanoğlu çıkar demekki haketmiyor ve başka beklentiler için veriliyor olabilir o da bundan rahatsız dır